מאז שסיימה את מסע הקידום של אלבומה האחרון, "ANTI", והחלה לעבוד על הפרויקט המוזיקלי הגדול הבא, מעריציה של ריהאנה מציפים את חשבון האינסטגרם מדי יום בטוקבקים הנוגעים ליציאת האלבום הבא.

לרוב, רירי בוחרת להתעלם מההתעניינות הרבה סביב הקאמבק המוזיקלי שלה, ובמספר הזדמנויות היא אפילו הודתה שכשמדברים ומעירים על זה - זה הדבר שהכי מרגיז אותה. כזכור, את שלוש השנים האחרונות היא הקדישה בעיקר לפיתוח מותג האופנה והיופי שהקימה, ודי הזניחה את הקריירה המוזיקלית שלה.

בראיון שהעניקה לאחרונה, סיפרה אריאנה גרנדה שגם היא אחת מאותם מיליוני מעריצים שממתינים לאלבומה החדש של ריהאנה, ובמהלך אותה שיחה שקיימה עם המנחה של תחנת הרדיו 'ביטס וואן', היא אמרה: "אני מאזינה ל-'ANTI' (אלבומה השמיני של ריהאנה) כל הזמן. היא הולכת לשנוא אותי, אבל אני זקוקה לאלבום החדש שלה כל כך".

"מצדי, היא יכולה להעלות אותו ואז פשוט לעזוב אותנו ולחזור לעבודה שלה. אני קונה את הבגדים שלה, אני קונה את האיפור שלה, אני שומעת את 'ANTI', אני שומעת את 'Unapologetic' (אלבומה ה-7 של ריהאנה), אני שומעת את 'Loud' (אלבומה ה-5) בכל יום, באמת", הוסיפה גרנדה.

"אני מנסה להיות סבלנית ולתמוך בה, אבל אני צריכה שהיא תשחרר את האלבום ותיתן לנו אותו", היא המשיכה, "אני כל כך כועסת על עצמי כי אני שונאת שאנשים אומרים לי דברים כאלה, אבל עכשיו כשאני אומרת לה את זה , אני מרגישה בסדר".

בהמשך הראיון הוסיפה אריאנה: "הרגע האהוב עליי בתקופת הסגר היה כשריהאנה אמרה למעריצים 'אם עוד מישהו ישאל אותי מתי האלבום יוצא, בזמן שאני מגייסת כספים ומצילה את העולם, אני אהרוג אותו'. אני מבינה אותה ושמחה מאוד שהיא משקיעה כל כך הרבה מאמץ. זה אומר המון".