הזמרת והיוצאת בת ה-73 בוני רייט הפכה להפתעת טקס הגראמי, כשזכתה בפרס השיר הטוב ביותר (שמוענק לראשונה השנה על כתיבה) עם Just Like That. עכשיו, אחרי הזכייה, המוזיקה שלו חווה קפיצה בנתוני ההשמעות ומכירות בכמעט 13,000%.

רייט מאוד הופתעה מאוד מהבחירה בה: "אני כל כך מופתעת כי כל האמנים האחרים שאיתי בקטגוריה מוכשרים בטירוף. שירים מעולים שריגשו את הציבור, גם מבחינת מכירות וגם מבחינת הגעה למקום הראשון ולהיטים אדירים", אמרה רייט מאחורי הקלעים בטקס לווראייטי. "והשיר הקטן שלי? הייתי כל כך שמחה אפילו להיות מועמדת. הייתי ממש מופתעת".

זה אפילו לא הדבר הגדול היחיד שקרה בטקס פרסי הגראמי. ביונסה שברה את שיא זוכי הגראמי עם 32 פסלונים בסך הכל, אחרי שהוענקו לה ארבעה פרסים (מתוך תשעה שהייתה מועמדת אליהם), ועקפה את המנצח סר גאורג סולטי. היא זכתה בשני פרסים הטקס המוקדם שלא משודר ובמהלך הטקס עלתה לבמה בשביל לקבל את פרס אלבום הדאנס/אלקטרוני הטוב ביותר על Renaissance.

"אני מנסה לא להתרגש יותר מדי, אני מנסה להכיל רק את הערב הזה", אמרה על הבמה כשקיבלה את הפרס והודתה למשפחה, לחברים הקרובים ולדודה ג׳וני שמתמודד עם HIV והיה האיש שהשפיע עליה ליצירת אלבום דאנס. "אני רוצה להודות לקהילת הקוויריים על האהבה שלכם ויצירת הז׳אנר".

רייט גברה על אמנים צעירים כמו גייל ו-abcdefu או כוכבי ענק כמו אדל ו-Easy on Me, הארי סטייל עם As It Was וקנדריק לאמאר ו-The Heart Part 5.