בתחילת השבוע שעבר הודיעו אנשי מגזין בילבורד שהדואט החדש של טקאשי סיקסניין וניקי מינאז׳, "Trollz", כבש את מצעד הלהיטים האמריקאי, והפך למעשה לשיר הראשון של טקאשי שהגיע לפסגת המצעד הנחשב, והשני בקריירה של ניקי שהצליח לעשות זאת, אחרי שלפני כחודש היא כבשה את המצעד האמריקאי בפעם הראשונה עם הרמיקס שהקליטה עבור הלהיט "Say So" של דוג'ה קאט.

בשרשרת פוסטים שהעלה לסטורי לאחר ההכרזה על ההישג האדיר שלו ושל ניקי, טקאשי סיקסניין סיפר שהמעריצים של קארדי בי (כאמור, המתחרה הגדולה של ניקי) ניסו לחבל בהצלחה של השיר, ולאותם פוסטים הוא צירף צילומי מסך מתוך עמודי מעריצים של קארדי בי בהם מוסבר באופן די מפורט איך לפגוע בנתוני ההשמעות של הדואט המצליח.

לפי צילומי המסך שפרסם טקאשי, נראה שהמנהלים של אותם עמודים קראו למעריצים של קארדי להחרים את הדואט ולהעניק השמעות וצפיות לשירים שהתחרו בו השבוע על המקום הראשון, ביניהם "The Bigger Picture" של ליל בייבי; Blinding Lights של דה וויקנד ו-Savage של מייגן די סטליון וביונסה.

בנוסף, אותם מעריצים גייסו כספים כדי לפתוח משתמשים חדשים בשרתי מוזיקה שונים על מנת להוסיף השמעות לאותם שירים מתחרים.

בזכות ההצלחה של "Trollz", מינאז' הצליחה להשיג את "שיר המקום הראשון" השני בקריירה שלה, ובכך הגיעה לסוג של תיקו עם קארדי בי בגזרה הזאת. כזכור, קארדי כבשה את המצעד ב-2017 עם להיט הפריצה שלה "Bodak Yellow", ומספר חודשים לאחר מכן היא עשתה זאת שוב עם "I Like It", בו היא מארחת את ג'יי באלווין ובאד באני.