כל כך הופתענו כשטיילור סוויפט שחררה באופן לא צפוי את "Ready For It?", שיצא רק שבוע אחרי סינגל הקאמבק "Look What You Made Me Do", שלא שמנו לב שגם הקטע הזה מאלבומה המתקרב של הזמרת עמוס בלכלוכים על כוכב מוכר. המעריצים בטוחים שהסינגל הזה עוסק באקס של טיילור וחבר וואן דיירקשן לשעבר, הארי סטיילס. הרמז הראשון לכך הוא השורה "צעיר יותר מהאקסים שלי". טיילור רגילה להיכנס למערכות יחסים עם סלבריטאים בשנות ה-30 לחייהם, בין אם זה קלווין האריס (33), ג'ון מאייר (39) או ג'ק ג'ילנהול (36). אין ספק שהבויפרנד היחיד שבלט בגילו הצעיר ביחס לזמרת (27) הוא הארי שחגג בפברואר האחרון 23.

משפט נוסף ב-"Ready For It?" שמקשר אותו באופן ישיר לשיר של הארי סטיילס הוא: "בפעם הראשונה שראיתי אותו תהיתי כמה בחורות הוא השאיר רדופות באהבתו, אבל אם הוא רוח רפאים אז אני פנטום". קשה לטעות פה. מדובר בתגובה ישירה ל-"Two Ghosts", שמאז שיצא יחד עם אלבום הבכורה של הארי במאי האחרון, המעריצים לא מפסיקים להעלות ספקולציות לגבי העיסוק בו במערכת היחסים עם טיילור והתנהגותה הילדותית.

זאת לא הפעם הראשונה שסוויפט הופכת את סטיילס לנושא של שיר שלה. מעבר ללהיט שלה מ-2014 "Style" (לא קשה להבין את הקשר), היא הופיעה בטקס פרסי הגראמי עם "I Knew You Were Trouble" ממש מול האקס. אחר כך סיפרה בראיון: "לא קשה להתחבר לרגשות של השיר הזה כשהאדם שהתייחסת אליו בכתיבה נמצא לצד הבמה וצופה בך". האלבום השישי של טיילור "Reputation" יצא ב-11 בנובמבר הקרוב. עד אז היא צפויה להוציא כמה סינגלים נוספים לקידומו. אנחנו מחכים לגלות מי יהיה הקורבן הבא.