שנתיים עברו מאז מותו של הטרגי של הדיג'יי אביצ'י (טים ברגלינג). היוצר השוודי, שהיה בן ה-28 במותו, סבל במשך שנים מהתמכרויות ובעיות נפשיות, ולבסוף החליט לשים קץ לחייו במהלך חופשה בעיר מוסקט שבעומאן.

השבוע, אביו של אביצ'י, קלאס ברגלינג, התראיין לתחנת הרדיו האמריקנית "סיריוס XM", וציין בה את מה שהיה אמור להיות יום הולדתו ה-31 של בנו. במהלך הראיון סיפר קלאס על הניסיונות של בני המשפחה להציל את בנם ולסייע לו עם הקשיים השונים איתם התמודד.

"ניסיתי לשכנע אותו לקחת הפסקה כמעט בכל יום. תעשיית המוזיקה שואבת אותך פנימה, במיוחד אם אתה זוכה להצלחה כמו זו שהייתה לטים. את כל הזמן שהיה לו הוא הקדיש לטיולים בעולם ולעשיית מוזיקה, דברים שגרמו לו אושר. אני ישבתי בשטוקהולם וחיכיתי לרגע שהוא ייקח הפסקה ויחזור הביתה". 

"טים סבל מדיכאונות בעיקר בשנים האחרונות", סיפר אביו של המוזיקאי המצליח, "ראינו את זה והיה לנו ברור שהוא זקוק לעזרה, היינו מאוד מודאגים. עשינו הרבה דברים למענו, אבל טים היה אדם בוגר והוא עשה את הבחירות שלו. אי אפשר היה לנעול אותו בבית זאת לא הדרך להתמודד עם דברים כאלה. לצערי, בסוף זה נגמר בטרגדיה איומה שלעולם לא נצליח להתגבר עליה באמת".