במבלפוט, רון ט'אל, רידינג (צילום: נועה מגר)
ניצל בנס. במבלפוט | צילום: נועה מגר

"אני לא מת עדיין", צייץ בטוויטר רון "במבלפוט" ט'אל אחרי שרכבו נהרס כליל והוא יצא ללא פגיעות חמורות. הגיטריסט היהודי של גאנז נ' רוזס, שביקר וניגן לאחרונה בישראל כאורח של להקת Salem, ניצל בנס מתאונת דרכים קשה, שבה רוסקה המכונית שבה נסע, ודאג ליידע את המעריצים שהוא ממשיך לעבוד על המוזיקה שלו למרות התאונה.

ט'אל נהג במכונית הטויוטה שלו, כאשר רכב שבא מאחוריו פגע במכוניתו בעוצמה רבה ומעך אותה קדימה אל שתי המכוניות שהיו לפניה על הכביש. "ה'Suv' (הרכב הגדול) נכנס בי מאחורה בשיא המהירות", כתב במבלפוט, "הרכב שלי הרוס טוטאלית ועוד שתי מכוניות שאליהן הוא מעך אותי. אני בסדר כדי שאוכל לצייץ בטוויטר, כך שאני לא מת עדיין", כתב למעריצים.

"אני בגאנז נ' רוזס - בשבילי זה מו טיול בפארק"

בהמשך פרסם רון במבלפוט ט'אל מסר נוסף שבו כתב: "בזבזתי 24 שעות בלשכור רכב חלופי, ביטוח, להודיע למשפחה שלי, בנקים ומשטרה - והפציעות שלי מתחילות להיחשף מעצמן, ולמעריצים אני יכול להגיד - נו, באמת, אני בגאנז נ' פאקינג רוזס, זה בשבילי כמו טיול בפארק".

כמו כן סיפר במבלפוט שהוא מרגיש מספיק בסדר כדי לחזור להקלטות וכבר הקליט קטע חדש בשם "Cat Fight", כשהוא מוסיף: "סיימתי, עכשיו אני צריך לעשות את הגימור עם כל התוספות".

ואם כבר חשיפות אישיות של חברי גאנז נ' רוזס: הגיטריסט השני של הלהקה דיג'יי אשבה חשף שהוא ואקסל רוז היו מעורבים בקטטה בבר עם מישהו שהם כיסחו לו את הצורה.

>> גלי צה"ל: נמשיך לשדר את קולדפליי