אין תמונה
חוזרים על הפטנט של הגג. U2

להקת U2 הפתיעו שוב את תושבי לונדון, כאשר יצאו ביום שישי האחרון לגג אולפני ה-BBC בבירה הבריטית ופתחו בהופעה שנמשכה 20 דקות. ההופעה ה"ספונטנית" כללה שני שירים מאלבומם החדש "Get On Your Boots" ו-"Magnificent" וכן את "Beautiful Day" ו-"Vertigo". קהל של למעלה מ 5000 איש התקבץ למרגלות הבניין ועצר את התנועה ברחובות, אחרי ששמועות על ההופעה דלפו לאינטרנט במהלך היום. כידוע, U2 כבר השתמשו בטריק ההופעה על הגג, אותו שאלו מהביטלס.

פיט דוהרטי סיפר לאחרונה כי להקתו ה-"ליברטינז" יתאחדו ב 2010. דוהרטי הגיש לאחרונה יחד עם חברו ללהקה קארל בארט פרס בטקס ה NME. השניים, שהיו מסוכסכים בשנים האחרונות, נצפו מסתובבים יחד ברחובות לונדון אך סירבו להצעה על סך מיליון דולר להופיע בפסטיבלים גדולים השנה, עקב מחויבויות קודמות - דוהרטי לאלבום סולו ובארט ללהקתו "Babyshambles", שתוציא השנה אלבום שני.

ג'יינס אדיקשן יופיעו עם NIN, נו דאוט יתאחדו

להקת ג'יינ'ס אדיקשן, שהתאחדה בשנה שעברה, תצא השנה לסיבוב הופעות עם NIN. כמו כן תוציא הלהקה מארז אוסף בשם "A Cabinet of Curiosities", שיכלול DVD ושלושה CD עם בי-סיידים, דמואים, הופעות חיות נדירות וקטעים שלא שוחררו מעולם. בהמשך השנה יצאו מחדש שני האלבומים המפורסמים של הלהקה "Nothing’s Shocking" ו-"Ritual De Lo Habitual" על תקליטי ויניל.

להקת "No Doubt" בראשותה של גוון סטפני תתאחד הקיץ לסיבוב הופעות לראשונה מזה חמש שנים. רגע לפני הם יופיעו בסדרת הנוער האמריקאית "Gossip Girl". בתוכנית שתשודר ב 11 במאי תבצע הלהקה את הלהיט "Stand and Deliver" של אדם אנט במקור. אלבום חדש צפוי לצאת במהלך 2010.