טוב, נגיע ישר לעניין: בחודש שעבר הזמרת אלי גולדינג והצלם קונור מקדונל כמעט טבעו בנורווגיה בזמן שחצו אגם קפוא (עם רכב שנועד לנסוע על קרח). המשקל של הרכב שבר את הקרח, וגולדינג ומקדונל חילצו את עצמם בטיפוס על הגג כדי לא לטבוע. 

עוד ב-mako מוזיקה:

השניים פרסמו את התמונה הבאה באינסטגרם, כשמקדונל כתב: "אני ואלי גולדינג לא התכוונו לפרסם את זה באינטרנט אבל החלטנו שזה סיפור יותר מדיי מטורף מכדי לא לספור אותו. התמונה הזאת היא ממתי שהיינו בנורווגיה לפני כמה שבועות - הרגע הזה שאתה נמצא במינוס 25 מעלות באמצע שום מקום בנורוגיה בחושך והרכב שלך שובר את הקרח באמצע אגם ואתה חייב לעשות יציאת חירום דרך הגג. 'שיט אנחנו בפנים' הייתה המחשבה הראשונה שלי, השנייה הייתה לצלם תמונות. אנחנו היינו בחלק הקדמי, שהוא פחות או יותר מתחת למים בתמונה הזאת. כמה דקות אחרי זה הכל נעלם מתחת למים והקרח". ואם הגעתם עד לכאן ובכל זאת תהיתם במי מדובר - גולדינג הוציאה כבר שלושה אלבומים, והיא מוכרת במיוחד בזכות הלהיטים "Burn" ו-"Love Me Like You Do" מפסקול הסרט "50 גוונים של אפור".

Throwback to a few weeks ago when myself and @conormcdphoto nearly ended up in a lake in -30... Note to self don't drive a BV206 over a frozen lake

A photo posted by elliegoulding (@elliegoulding) on