בראיון שהעניקה לאחרונה סביב הסינגל החדש שלה, "Blame It on Me", סיפרה מלאני סי (חברת ה"ספייס גירלס" לשעבר) על החברות המפתיעה שנרקמה בינה לבין הזמרת האמריקאית בילי אייליש.

הזמרת הבריטית הוותיקה, שחגגה בינואר האחרון את יום הולדתה ה-46, הסבירה שהקשר החזק עם הכוכבת בת ה-18 הגיע "משום מקום" - זאת למרות הפרש הגילאים הגדול בין השתיים.

"אני מעריצה מאוד גדולה שלה, של המוזיקה שלה, של אחיה ושל שאר המשפחה. הם האנשים הכי מקסימים", סיפרה סי בראיון, "הלכתי לצפות בהופעה שלה בלונדון לקראת סוף השנה שעברה והיא כוכבת אדירה. האווירה שם החזירה אותי לימים של הספייס גירלז. זה קצת מוזר, כי לרוב נשים וילדות צועקות לגברים, בין אם זה אמן יחיד או הרכב בנים".

בהמשך סיפרה מלאני שהיא נפגשה עם בילי ובני משפחתה מאחורי הקלעים של אותו מופע, שם היא גילתה שאביה של הזמרת הצעירה הוא מעריץ של הרכב הבנות הפופולרי בו השתתפה בצעירותה. היא ציינה שבאותה הזדמנות היא העניקה לבילי כמה עצות אותן אייליש מיישמת עד היום.

בנוסף, מלאני סי התייחסה בראיון לכך שבילי לא מפחדת לנצל את הפלטפורמות החברתיות כדי לבקר תופעות כמו באדי-שיימינג וגזענות ממסדית.

"היא כל כך חכמה, מעבר לגיל שלה. היא מודעת לכך שיש לה קול חזק והיא משתמשת בו בצורה הטובה ביותר. זה אמיץ כי רבים יכולים לתקוף אותה. אני גאה בה מאוד", וזה המקום להזכיר שבפברואר האחרון מלאני סי הייתה זו שהגישה לבילי את פרס "הזמרת הבינלאומית הכי טובה" בטקס פרסי המוזיקה הבריטי.