חודש וחצי אחרי שביצעה על במת טקס פרסי הגראמי את סינגל הקאמבק המרגש שלה, "Anyone", שמספר על ההתמוטטות שעברה בקיץ 2018 ממנת יתר של סמים, דמי לובאטו שחררה בסוף השבוע טעימה נוספת מתוך האלבום החדש שלה - השיר "I Love Me", שעוסק, איך לא -באהבה עצמית.

במילות השיר לובאטו מעבירה ביקורת על התקשורת, שלעיתים קרובות מציירת את דמותה באופן שלילי, ועל ההשפעות שמגיעות בעקבות אותה תדמית בעייתית.

בין השורות הבולטות בשיר אפשר למצוא את: "אני אשמה בכל הדברים שאני אוכלת"; "אני מרגישה שאני פושעת"; "למה אני משווה את עצמי לכל אחד אחר?"; "הייטרים שחיים באינטרנט מתרוצצים לי בראש" ו"אחרי כל הזמן הלכתי ודפקתי את זה".

הקליפ שמלווה את השיר החדש מציג סצנות שמתייחסות לרגעים מעברה של הכוכבת, ובין היתר ניתן לראות שם שחקניות שמגלמות את דמי בלוקים שונים משלבים שונים בקריירה שלה, ובנוסף, ניתן לראות בקליפ שחזור של הרגע בו פינו אותה מביתה באמבולנס.

View this post on Instagram

A post shared by Demi & Wilmer (@demi.wilmer) on

לקראת סוף הקליפ מופיעים חתן וכלה שככל הנראה מגלמים את האקס של דמי, השחקן ווילמור ולדראמה, ואת בת זוגו הנוכחית, ומעריציה של לובאטו מאמינים שזו הדרך שלה להראות שהיא התגברה על הפרידה וקיבלה את מערכת היחסים החדשה של בן זוגה לשעבר אחרי שנפרדו ב-2016 לאחר מערכת יחסים שנמשכה כ-6 שנים.