בזמן שהלהיטים האחרונים שלו כובשים מצעדים ברחבי העולם בזה אחר זה, הראפר טקאשי סיקסניין (או דניאל הרננדז, שמו האמיתי) ריצה תקופת מאסר ממושכת, שחלקה בוצע מביתו של הראפר עקב החשש להדבקה בנגיף קורונה אם יישאר בבית הכלא.

לפני כחודשיים טקאשי שוחרר מהלא באופן רשמי ומאז שמר על פרופיל נמוך יחסית, לפחות בכל הקשור לענייניו האישיים, אך בכל הקשור למוזיקה הוא המשיך את פריחתו המקצועית שהחלה לפני כניסתו לכלא, זאת למרות שרבים מכנים אותו "הטרול של עולם ההפ הופ".

בסוף השבוע האחרון דווח כי הראפר בן ה-24, שהפך בשנתיים האחרונות לאחד השמות הבולטים בתעשייה, פונה לבית החולים לאחר שהתמוטט בביתו, ורבים ממעריציו חשדו שמה שגרם לכך היה שימוש בסמים, אך מתברר שהראפר החל לצרוך לאחרונה כדורים אחרים שהשפיעו על מצבו.

אחרי חזרתו לביתו מבית החולים, מקורבים לטקאשי סיפרו שהכוכב נטל שני כדורי הרזייה ולאחר מכן שתה כוס קפה, והשילוב של החומרים האיץ את קצב הלב שלו וגרם לו לאובדן הכרה, הוא טופל בבית חולים בפלורידה ושוחרר לאחר מספר שעות כשהוא נתון תחת השגחה רפואית גם בביתו.

View this post on Instagram

@6ix9ine The king always on top - - #6ix9ine #6ix9ine #6ix9ine #6ix9ine #6ix9ine #6ix9ine #smoke #rap #usa #scumgang #tekashi69 #tekashi6ix9ine #scumlife #gummo #kooda #keke #billy #gotti #tati #fefe #tr3yway #bebe #stoopid #free6ix9ine #dummyboy

A post shared by Tekashi ⁶⁹ (@6ix9ine0fficial) on

"מאז שטקאשי השתחרר מהכלא הוא לא מפסיק לרדת במשקל", סיפרו מקורביו, "הוא בטוח שהוא השמין בחודשים האחרונים ולכן החליט להיכנס לתזונה אינטנסיבית ולהשתמש בתרופות לדיאטה ובתוספי תזונה", הוסיפו, בזמן שהראפר, שמעולם לא החזיק בעצם בלשון, טרם אישר את הדברים.