בקיץ האחרון הודיעה מיילי סיירוס על הפרידה שלה ושל בן זוגה, השחקן האוסטרלי ליאם המסוורת', שמונה חודשים לאחר שנישאו זה לזו בטקס סודי שנערך בביתה של הזמרת. הליך הגירושים גרר התבטאויות מכוערות של שני הכוכבים אחד נגד השנייה, הם ניתקו את הקשר ביניהם לחלוטין ונכנסו במהירות למערכות יחסים חדשות.

לאחר חודשים של התעלמות מצדו, השחקן כריס המסוורת', אחיו הגדול של ליאם, התייחס לפרידה שלו ממיילי, ועשה זאת במהלך ראיון שהעניק סביב סרטו החדש "Extraction", שעלה לפני מספר ימים לשרתים של נטפליקס. בין היתר הוא סיפר על המעבר של ליאם לבית המשפחה שלהם באוסטרליה ועל השער החדש שלו במגזין "Men’s Health".

"אני שמח שהוא עשה את זה. ראיתם את השער שלו? הוא מתאמן ושומר על כושר. ליאם עבר לאוסטרליה וחזר לעצמו, חזר לשמור על אורח חיים אוסטרלי, אני מניח. הוצאנו אותו ממליבו", התבטא כריס באותו ראיון.

View this post on Instagram

#ctto Miley Cyrus, Liam Hemsworth break up after less than 8 months of marriage. "Liam and Miley have agreed to separate at this time. Ever-evolving, changing as partners and individuals, they have decided this is what's best while they both focus on themselves and careers. They still remain dedicated parents to all of their animals they share while lovingly taking this time apart. Please respect their process and privacy." READ: people.com/music/miley-cyrus-liam-hemsworth-split #liamhemsworth #miley #mileycyrus #mileycyrusliamhemsworth #mileycyrusliamhemsworthsplit #hemsworthbrothers #igpost #igdaily #showbiz #mileycyrusforever #milrucyrusfan

A post shared by Inday Payo (@indaypayo) on

רבים מאמינים שכריס ניסה לפגוע במיילי בדבריו, ובעבר הסבירה הזמרת במספר הזדמנויות שונות שמליבו הוא המקום שאותו היא מגדירה כבית. בנוסף, היא הוציאה לפני כשנתיים את השיר "Malibu", בו היא מספרת על מערכת היחסים עם ליאם ועל המעבר שלהם לשם יחד.

לפני מספר שבועות היה זה ליאם שסיפר בעצמו על המשבר הזוגי עם מייליף, ובין הדברים שהוא סיפר באותו ראיון: היה הציטוט הבא "במשך זמן רב הייתי נתון תחת לחץ רב וזה מאוד השפיע עליי. היום אני שומר על איזון ולא רוצה לדאוג יותר מאותם הדברים. אני מנסה להישאר חיובי, לעבוד ולהיות עם המשפחה שלי".