המשבר הגדול שעבר על בריטני ספירס, והגיע לשיאו עם כניסתה למוסד פסיכיאטרי מוקדם יותר השנה, עורר חשש רב בקרב מעריציה בנוגע למצבה הנפשי. לפי אחת השמועות הפופולריות שהופצו בחודשים הקרובים על הזמרת בת ה-37, בני משפחתה היו אלה שאילצו אותה לפתוח בטיפול אינטנסיבי שכביכול עברה בניגוד לרצונה.

אמש בריטני העלתה פוסט שהצליח לעורר מחדש את הדאגה כלפיה. היא כתבה: "לחיות בלוס אנג'לס זה חתיכת טריפ! אתה יכול להרגיש בודד לפעמים. אתה אף פעם לא יודע על מי לסמוך, ויש אנשים שיכולים להתגלות כמזויפים".

View this post on Instagram

Living in LA is such a trip !!! It can be lonely at times. You never know who to trust, and some people can be fake. I have a very small circle of friends, and simply do what makes me happy !!! It breaks my heart to see the comments on my posts sometimes .... so I simply choose not to look anymore ... let the clever haters do what they do best .... hate!!!

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

"יש לי מעגל חברים מאוד מצומצם ואני פשוט עושה מה שגורם לי להיות מאושרת", בריטני המשיכה, "זה שובר את ליבי לראות את התגובות לפוסטים שלי לפעמים, אז אני פשוט בוחרת שלא להסתכל יותר. תנו להייטרים המתחכמים לעשות את מה שהם עושים הכי טוב - לשנוא".

הפוסט, שעלול להעיד על חוסר אמון של הזמרת בחלק ממקורביה, זכה למאות עידודים מצד המעריצים. בין התגובות החמות, בלטה זו של בן זוגה של בריטני, סאם אסגרי (25), שתמך בדבריה ואמר שיש לה את "הלב הכי טוב בעולם".