אין תמונה
העתיקה? בריטני ספירס בשנת 2000, ג'ניפר לופז ב 2011

ההופעה המדהימה של ג'ניפר לופז בטקס פרסי המוזיקה של אמריקה (ה-AMA) הותירה הרבה מעריצי פופ מסופקים בבית. לופז, הכוכבת הפופ הלטינית הכי אהובה באמריקה, שנפרדה השנה מבעלה מארק אנתוני ועושה חיל בטלוויזיה בתוכנית "אמריקן איידול", שרה מחרוזת להיטים מאלבומה האחרון "Love?", שכללה את הבלדה המרגשת "Until It Beats No More", את הלהיט "Papi" ואת הלהיט היותר גדול "On The Floor" עם פיטבול.

על הבמה עברה לופז כמה שלבים של הופעה, שכללו התפשטות משמלה מנומרת וגלימה והישארות עם בגד גוף מנוקד בנצנצים, ריקוד ענק עם עשרות רקדנים, כביכול נסיעה במכונית שהוצבה על הבמה והסתובבה כשברקע מתחלף על המסכים נוף של רחובות שדימה נסיעה אמיתית, שוב ריקוד עם רקדנים, קטע עם פיטבול וירידה לרצפה וביצוע תנועות ריקוד חושניות בקטע מהלהיט שלקוח מה"למבדה" המפורסמת.

אבל אחרי שכולם נהנו, החלו מעריצי בריטני ספירס לטעון שג'ניפר לופז העתיקה בהופעתה בטקס ה-AMA אלמנטים מהופעתה של בריטני ספירס בטקס פרסי MTV של שנת אלפיים. בריטני, כזכור, פתחה את הופעה לפני 11 שנה עם קאבר קטן ללהיט הקלאסי של הרולינג סטונז "I Can't Get No Satisfaction", כשהיא לבושה בליפה שחורה ורוקדת כמו מייקל ג'קסון.

בהמשך פושטת בריטני את החליפה, נשארת עם בגד גוף מינימלי מנוקד נצנצים, שחושף את הבטן השטוחה שלה (בזמנו, כיום היא לא יכולה להרשות לעצמה את זה), ומבצעת את הלהיט הענק שלה דאז "Oops I Did It Again".

בריטני מבצעת קטע ריקוד עם רקדנים - פחות רקדנים מג'יי לו, לא נוסעת ברכב, אבל רוקדת על במה מסתובבת ומבצעת תנועות חושניות בירידה לרצפה. מעריצי בריטני העקשנים טוענים שהאלמנטים שהעתיקה ג'יי לו הם בעיקר התלבושת, כשבגד הגוף שלה מזכיר את זה של בריטני, תנועות הריקוד עם הרקדנים ותנועות הריקוד החושניות על הרצפה. ומה דעתכם בסוגייה?

>> ריהאנה מצונזרת בצרפת ואנגליה