לפני כשבועיים מדונה העלתה סשן תמונות חושפני למדי שגרר לא מעט תגובות, גם מקולגות כמו 50 סנט שטען ש"זה מצחיק כל כך שהיא מנסה לעשות 'Like A Virgin' בגיל 63. היא גמורה". הבדיחה שלו על חשבונה לא עברה מתחת לראדר, היא תקפה אותו חזרה ("העמיד פני חבר שלי") עד שלבסוף הוא התנצל וטען שהוא לא "מרוויח מזה".

ההתפתחות החדשה בסיפור של שני המוזיקאים הוותיקים הגיעה אתמול - ותתרכזו רגע, כי זה עלול להיות קצת מבלבל: מדונה הגיבה לתגובה של פיפטי על התגובה שלה לתגובה שלו על התמונות. היא עשתה את זה בסרטון שאורכו קצת יותר מ-2 דקות, עם פילטר של נסיכות דיסני, כמובן.

"ניסית לבייש אותי, ההתנצלות שלך מזויפת, זה בולשיט וכבר לא תקף. לא היה קשה למצוא תמונה שלנו מבלים", אמרה רגע לפני שהסרטון נחתך לקטעים ישנים של 50 משוויץ במערכת היחסים שלו עם הזמרת. "דבר שני, התנצלות לא תקפה אם אתה לא יודע על מה אתה מתנצל", המשיכה מדונה, "אתה צריך להתנצל על ההתנהגות וההערות המיזוגניות והסקסיסטיות שלך. דבר שלישי: לא פגעת ברגשותיי כי לא לקחתי את זה באופן אישי. אני לעולם לא אוכל לקחת את זה באופן אישי כי אתה לא מגיע ממקום נאור".

View this post on Instagram

A post shared by Madonna (@madonna)

"בנוסף, אתה אומר שאתה לא מרוויח מזה? ברור שאתה מרוויח מזה", המשיכה לתקוף, "זה כל הסיפור של רשתות חברתיות. אתה מבין את זה, נכון? אנחנו מפרסמים דברים על עצמנו ומשתמשים באינסטגרם ופלטפורמות נוספות כי אנחנו רוצים תשומת לב".

"אנחנו רוצים שאנשים יקנו את המוצרים שלנו", הרחיבה מדונה, "אנחנו רוצים שאנשים ישקיעו במותגים שלנו, אנחנו רוצים שאנשים ישמעו את המוזיקה שלנו. אנחנו רוצים שאנשים יבואו להופעות שלנו, אנחנו רוצים שאנשים ישימו לב אלינו, שאנשים יאהבו אותנו. אין שום דבר רע בכל הדברים האלה אבל אל תעבוד על עצמך אם אתה חושב שיש לך חשבון אינסטגרם ואתה לא מרוויח ממנו. תסגור אותו. תפסיק לשקר לעצמך".

אחרי שסיימה לשטוף את הראפר הוותיק, מדונה גמרה את הסרטון עם מסר לפיוס, בערך: "אני רק רוצה להגיד שאני סולחת לך. אני מקווה שיום אחד אתה תתעורר ותסתכל על הדברים אחרת. אני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם".