עוד לפני שהספקנו להתרגל לחזרתה של לורד לחיינו - הכוכבת הניו זילנדית כבר משחררת את "Stoned at the Nail Salon", הסינגל שני מתוך אלבומה השלישי. לאחר שהתחברה לכוחה של השמש ב-"Solar Power", הפעם היא מהרהרת בסוגיות שקשורות ישירות לגיל שלה (24) ובהחלטות שהיא לקחה במהלך חייה - כמו למשל ההתנתקות מהרשתות החברתיות שגרמה לה לתהות האם ישכחו אותה.

"ככה השיר הזה נולד, חוסר הביטחון שהרגשתי כאילו 'אוי, אף אחד לא ראה אותי כבר תקופה. לא פרסמתי תמונה שלי נראית מגניבה'", היא סיפרה בראיון לזיין לואו באפל מיוזיק. "כאילו נשארתי מאחור, נשענתי על זה חזק בשנים שהגיעו אחר כך, והיום זה האושר שלי להישאר מאחור, בדרך מסוימת".

לטענתה של לורד השיר מדבר על "ההרהורים בהתבגרות, תהליך ההתיישבות והשאלה אם קיבלתי את ההחלטות הנכונות", סיפרה לורד בהצהרה לתקשורת. "אני חושבת שהרבה אנשים מתחילים לשאול את השאלות האלה על עצמם כשהם בגיל שלי, וזה מאוד ניחם אותי לרשום אותם, בתקווה שהם יהדהדו גם אצל אחרים". בכל פזמון הזמרת תוהה אם זה באמת אמור להדאיג אותה או שהיא "פשוט שוב מסטולה במכון יופי".

מגזין המוזיקה פיצ'פורק ניתח לעומק את השיר ומצא שב"Stoned at the Nail Salon", הזמרת מרפררת לשירים הקודמים שלה כמו בשורות "כי כל המוזיקה שעשית בגיל 16 ימאס עלייך בסוף", שמזכירה את "Ribs" מאלבום הבכורה שלה, ו"הדם החם שלי שורף כבר קיצים רבים", שקורץ ל"Liability" מהאלבום הקודם שלה.

המעריצים האדוקים כמובן לא פספסו את האזכורים האלה והגיבו בהתאם ברשתות החברתיות. "לא לורד, השירים שלך לעולם לא ימאסו עליי. מה לעזאזל", "לורד אומרת שיימאסו עליך השירים שאת מקשיבה להם מגיל 16 כאילו שהיא לא מישהי שאני מקשיבה לה מאז שאני נערה", ו"אני ליטרלי מאזינה לpure heroine כל כך הרבה מאז שאני בת 16. גברת, אני עדיין אוהבת את האלבום הזה", הן רק חלק מהתגובות של מעריצות שלא כל כך הסכימו עם השורה.

תגובה נוספת שתפסה תשומת לב בטוויטר והפכה לפופולרית בקרב המעריצים הייתה "לורד, חשבתי שאנחנו הולכים לקבל קיץ שמח אבל עכשיו את בדיכאון שוב????". עכשיו נשאר רק לחכות ל-20 באוגוסט כשהאלבום ייצא ולגלות אם באמת הולך להיות קיץ שמח כמו שהמעריצים רוצים.

לטובת מי שלא זוכר, בנוסף להיותה יוצרת מוכשרת, ב-2017 לורד ביטלה את הופעתה בישראל לאחר שנכנעה ללחץ מארגוני ה-BDS. "לאמנים אסור לפעול לפי השקפות פוליטיות של מיעוטים, רועשים ככל שיהיו", נמסר במכתב שפורסם בזמנו על ידי ארגון פרו ישראלי ועליו חתמו אנשי תעשייה ואמנים רבים. "לורד הפכה למטרה עבור ארגונים זועמים ואנחנו מאוכזבים עמוקות מכך שבמקום לדחות את תנועות החרם, כפי שעשו בעבר רדיוהד, ניק קייב, ליידי גאגא, ריהאנה, ג'סטין טימברלייק ורבים נוספים, היא ביטלה את המופע".