שחקנית הפורנו טיאנה טראמפ (25), הכריזה לאחרונה מלחמה על ג'יידה צ'יבס (23), בת הזוג של הראפר ליל בייבי. המלחמה אמנם מתרחשת בטוויטר - אבל זה לא אומר שהיא לא אכזרית. 

הכול התחיל כשג'יידה התבדחה על כך שאם מישהו יבקש ממנה תמונות עירום, היא תשלח לו תמונות שלה לבושה בבגדים בצבע גוף - משחק מילים על המילה האנגלית nude, שמשתמשים בה גם כדי לתאר עירום גופני וגם כדי לתאר צבע גוף. 

 

 

אבל  טיאנה, כאמור, לא ראתה בציוץ הזה עוד בדיחה תמימה, אלא הזדמנות לריב: "זה למה בגדו בך...", כתבה בתגובה לציוץ, ואפילו הוסיפה אימוג'י מפהק. לאחר מכן, טיאנה רמזה שיש לה הוכחות לכך שליל בייבי בגד בחברה שלו איתה וכתבה: "אל תגרמו לי להעלות צילומי מסך",  וג'יידה כמובן לא נשארה חייבת.

"למה הזונות האלה פונות אליי דבר ראשון ואז אומרות לי 'תבדקי את הגבר שלך'. כאילו מה הסיפור?", כתבה ג'יידה ולמרות שהיא לא התייחסה לכוכבת הפורנו בשמה, היא כן כתבה: "אחותי אם רצית שאני אזכיר את המעריץ היחיד שלך יכולת פשוט לבקש, לא היית צריכה ללכלך". 

בהמשך, ג'יידה שיתפה ציוץ הומוריסטי של מעריץ, בו נכתב: "ג׳יידה: בוקר טוב | מישהי בטוויטר: שכבתי עם הגבר שלך". גם המעריצים, אגב, התחרפנו מההאשמה הבוטה של כוכבת הפורנו - והחליטו לעמוד לצדה של בת הזוג של הראפר. "ג'יידה עסוקה בעניינים שלה ועושה כסף. תפסיקו להטריד אותה. #בכבוד״, כתב אחד, ואחר הוסיף: "תעזבו את ג׳יידה בשקט. אני מתחיל להתעצבן". 

יש לציין שהריב המקוון הזה מגיע פחות משבועיים אחרי פרשה דומה, בה שחקנית הפורנו מיס לונדון רמזה שהראפר שילם לה 6,000 דולר כדי לשכב איתו. "אוקיי אני בדרך הביתה, עשירה יותר ב-6 אלפים ומלאה ב-1942", היא ציייצה, "הז*ן הכי טוב שקיבלתי הגיע ממיליונר שלא אמר לי יותר משני משפטים שלמים", כתבה אז מיס לונדון.

עד לנקודה הזו, היא לא הזכירה אף גבר ספציפי, אבל אז היא כתבה: "אני לא אומרת שמות, אבל שג'יידה לא תעזוב את הגבר הזה אף פעם". כל הציוצים האלה כבר נמחקו מאז, אבל האינטרנט לא שוכח, וגם ליל בייבי התייחס להאשמות בציוצים שנמחקו: "כאילו מה? מה לעזאזל דפוק איתכם אנשים", והוסיף: "אתם צריכים להפסיק עם החרא הנואש הזה". 

View this post on Instagram

A post shared by Teanna Trump (@itsteannatrump)