ביום ראשון יתקיים טקס פרסי המוזיקה האמריקאי (AMA), במהלכו הזמרת טיילור סוויפט צפויה לקבל את הפרס הגדול - "אמן העשור". טיילור הגיעה בימים האחרונים לכותרות בעקבות המאבק שמתנהל בינה לבין המנהל של חברת התקליטים "ביג מאשין", סקוטר בראון, שלטענתה מנע ממנה לבצע להיטים ישנים שלה במהלך האירוע.

רבים ממעריציה של סוויפט האמינו שהיא מתכננת לתקוף את סקוטר במהלך הופעתה בטקס או בנאום הזכייה שלה, אבל נראה שאם היא אכן תבחר לבצע מהלך שכזה היא תעשה זאת מול כיסא ריק. מקורבים לסקוטר מספרים שהוא ביטל את הגעתו לטקס עוד לפני כמה שבועות.

 

View this post on Instagram

this should be ILLEGAL. actually disgusted — follow @arianasnews for more! #arianagrande #taylorswift #scooterbraun #sweetenertour

A post shared by arianasnews (@arianasnews) on

במקום להיות נוכח בטקס הפרסים, סקוטר יעביר את ראשון הקרוב בפלורידה, שם הזמרת אריאנה גרנדה, אותה הוא מייצג במשך שנים, צפויה להופיע בפני עשרות אלפי מעריצים. אריאנה, שלדעת רבים מתייצבת לצידו של סקוטר במאבק מול טיילור, תתחרה מולה בקטגוריות "אמן השנה" ו"זמרת הפופ/רוק הטובה ביותר".

הסכסוך בין טיילור וסקוטר פרץ לפני מספר חודשים כשהמנהל המוזיקלי רכש בכ-300 מיליון דולר את חברת התקליטים הישנה של טיילור, ויחד איתה גם את הזכויות על השירים שהוציאה בין השנים 2006 ל-2017. בפוסט החריף ששיתפה לפני כשבוע, סוויפט טענה שסקוטר והבעלים הקודם של החברה, סקוט בורצ'טה, אסרו עליה להשתמש בלהיטיה הקודמים, ובין היתר לבצע אותם על הבמה של טקס ה-AMA. השבוע מקורות דיווחו שבעקבות הסערה הציבורית אושר לטיילור לבצע את השירים.