סלינה גומז חשפה הצצה לקטע קצרצר של שיר חדש שלה בו היא מדברת על שנות ההתבגרות שלה, ומעריצים לא יכולים שלא לחשוב שהיא מתכוונת לאהוב נעוריה ג'סטין ביבר. וגם לנו זה נשמע הגיוני. גומז העלתה ל"סטורי" שלה באינסטגרם קטע בו היא מאזינה לעצמה שרה "היה לי חלום, חזרנו לגיל 17, לילות קיץ, לעולם לא מתבגרים". והאם זה צירוף מקרים בלבד שסלינה וג'סטין נפגשו בגיל 17? לא נראה לנו.

A video posted by Selena Gomez Updates ⭐️ (@selenamgomezfanss) on

סביר להניח שגומז לא ממש תודה בכך ולא תסביר על מי השיר, הרי היא הסבירה כמה וכמה פעמים שהיא לא מעוניינת לדבר על ביבר. כבר ב-2015, בראיון למארי קלייר, היא אמרה: "אני מנסה לקדם משהו שאני אוהבת, ואז בסוף זה יוצא שכל הראיון הוא על החיים הפרטיים שלי". מה שאנחנו כן יודעים על השיר החדש הוא שגומז כתבה אותו יחד עם דיג'יי קייגו ושהוא נקרא "It Ain't Me". חוץ מהם חתומים על השיר גם הכותבים בריאן לי, אלין טמפוסי ואנדרו וואט. למה זה אמור לעניין אתכם, אתם שואלים? בגלל שהם גם אלו שכתבו את השיר של ג'סטין ביבר ודיג'יי סנייק "Let Me Love You". גם כאן לא נראה לנו שמדובר בצירוף מקרים בלבד.

A photo posted by Selena Gomez (@selenagomez) on

גומז פרסמה גם תמונה שלה בשחור לבן באינסטגרם, ולא כתבה שום דבר מעבר לתיוג של קייגו המפיק - מה שיכול לרמוז על כך שהיא מסיימת בקרוב את העבודה על השיר. לפי החיוך שלנו יש לנו הרגשה שהיא עומדת להנחית עלינו חתיכת להיט, או כך לפחות היינו רוצים להאמין.