סיבוב ההופעות של להקת הרולינג סטונס בדרום אמריקה נתקל בסכנות אמיתיות: גבר בן 55 מהצוות שלהם נורה למוות במהלך ניסיון השתלטות על וואן שהעביר כסף ומשקאות אלכוהוליים לאחר אחת ההופעות שלהם בארגנטינה. בעקבות האירוע, חברי הלהקה החמירו את סידורי האבטחה שלהם ומעתה הם יסעו בנפרד, מלווים בשומרי ראש חמושים. מקור סיפר: "כמובן שהדברים האלה נלקחים בחשבון מראש כשתכננים סיבוב הופעות, ולהקות גדולות כמו הרולינג סטונס מודעות לסיכונים הקיימים במקומות כאלה - אז הם לא לוקחים שום סיכונים. אנשים עשירים הם תמיד מטרות פוטנציאליות, אבל הלהקה מוגנת ובטוחה בכל רגע על ידי אנשי האבטחה הטובים ביותר בעולם".

עוד ב-mako מוזיקה:

זו לא הפעם הראשונה שהופעה של הרולינג סטונס נגמרת באסון: ב-1969 הלהקה ערכה הופעה חינמית בקליפורניה שבה נדקר למוות מעריץ בן 18 של הלהקה על ידי המאבטחים. האירוע תועד במצלמה והפך לסצנה המרכזית לסרט דוקומנטרי על אותה הופעה, הנקרא "Gimme Shelter".

מוקדם יותר השבוע, במהלך ראיון לתחנת רדיו אמריקאית, אלטון ג'ון האשים את הרולינג סטונס בכך שהם "לא רלוונטיים". המוזיקאי אמר שהלהקה צריכה לחזור ליצור אלבומי בלוז במקום לרדוף אחרי הצלחה. בינתיים, חבר הלהקה רוני ווד צוטט בנובמבר 2015 אומר שהלהקה תתחיל לעבוד על אלבום בקרוב. קית ריצ'רדס אמר בעבר שהלהקה תחזור לסטודיו לעבוד על מוזיקה חדשה באפריל 2016, אבל ווד אמר שכנראה שהעבודה תוכל להתחיל רק בדצמבר השנה.