אלא אם כן אתם חיים על הירח, אנחנו מניחים שיצא לכם לראות או לפחות לשמוע על ברידג'רטון, הלהיט הנוכחי של נטפליקס. הסדרה, שמתרחשת בלונדון של תחילת המאה ה-19, מבוססת על הרומנים של ג'וליה קווין, עוקבת אחרי עולמה התחרותי של החברה הגבוהה בתקופת העוצרות בבירת אנגליה, והביאה לפופולריות עצומה בקרב כוכבי הסדרה.

עכשיו אנחנו מגלים שיש לפחות עוד מישהי אחת שיכולה להודות על הצלחת הסדרה, אחרי שבמהלך אחת מסצנות הסקס הלוהטות ביותר בה, השיר "The End" של הזמרת האלמונית JPOLND (ג'סיקה ווהן) התנגן ברקע, ותוך זמן הפך את הזמרת והשיר שלה ללהיט.

מתברר מאז שהסדרה עלתה לאוויר והסצינה הספציפית הזו שודרה, השיר נוגן כבר יותר ממיליון פעמים בספוטיפיי, כשהשיר הבא הכי מנוגן של הזמרת עומד על כ-19 אלף האזנות בלבד. 

לפי האתר באזפיד ניוז, ההצלחה של השיר הפתיעה את הזמרת האמריקאית בת ה-33 מכיוון שהוא לא נכלל בשום פלייליסט רשמי של הסדרה, ובקושי דווח ברשימות ובכתבות על פסקול הסדרה, ולמרות זאת, הוא כיכב במשך שבועות בראש המצעד האמריקאי באפליקציית זיהוי השירים שאזם והפך כאמור ללהיט בספוטיפיי.

"כתבתי את השיר בלי לחשוב על סדרה או סרט, אלא על האקס שלי", סיפרה ווהן. "רק חקרתי את הרעיון של 'אם אני נופלת, גם אתה נופל', ואני חושבת שהייתי עמוק בתוך בקבוק שרדונה בזמן שכתבתי אותו".

בהמשך, הוסיפה ווהן שהיא נעזרה בחבר נוסף בשביל להפיק את השיר, ומספרת שאחרי שסיימה לעבוד עליו הוא "די נותר למות באייטונס שלי, עד שצוות שלי הציג אותו לצוות של ברידג'רטון".

עוד סיפרה הזמרת שהיא החליטה לשחרר את השיר רשמית ביום שהסדרה יצאה כי "אחרת אני לא חושבת שמישהו היה מוצא אותו. זה לא היה תנאי מצד ההפקה, אבל אמרתי לעצמי, למה לא לתת לשיר הזה חיים?". האמת? חתיכת חיים.