טיילור סוויפט נבחרה ל"אשת השנה" של מגזין המוזיקה והמצעדים האמריקני הנחשב "הבילבורד", והיא הראשונה שזוכה בתואר פעמיים, ועוד שנתיים ברציפות (זו השנה התשיעית בה מחולק התואר). נימוקי הבחירה נשמעים כך: "טיילור סוויפט היא אחת האמניות הכי משפיעות בדור שלה, וזכתה להצלחה מדהימה בדירוגים של הבילבורד. מתחלת הקריירה שלה ב-2006 היא נכנסה 60 פעם למצעד 100 הסינגלים, הכי הרבה שזמרת עשתה בתקופה זו. היא עיצבה והעניקה השראה לתעשיית המוזיקה עם ההצלחה שלה, המנהיגות והחדשנות שלה בשנה האחרונה".

טיילור סוויפט מחזיקה גם בשבעה פרסי "גראמי", והיא האמן שנמכר הכי הרבה בכל הזמנים במדיות דיגיטליות. היא הזמרת-אישה היחידה בהיסטוריה (והאמן הרביעי בסך הכל) ששני אלבומים שלו נמכרו במיליון עותקים בשבוע הראשון לצאתם ("Speak Now" ב-2010, ו-"Red" ב-2012). הסינגל האחרון שלה, "Shake It Off", הוא השני שלה שהגיע למקום הראשון בבילבורד, אחרי "We Are Never Ever Getting Back Together".

טיילור סוויפט סופגת עלבון חתולי מג'ון קליז

מה עוד קרה לטיילור סוויפט בסוף השבוע? הכוכבת שמעריצה את צמד החתולים שלה, מרדית' ואוליביה בנסון, התארחה בתוכנית האירוח של גרהאם נורטון בערוץ בי.בי.סי אמריקה, ונאלצה לספוג העלבות בנוגע לחתולים שלה מצידו של ענק הקומדיה ג'ון קליז (מונטי פייטון, המלון של פולטי)

ברגע שהמנחה העלה את נושא החתולים, סוויפט ציבה את ידיה לפני גופה כמו כפות של חתול, אבל כשנורטון הראה תמונה של אחד מהם, קליז ירה: "איך הוא עבר את התאונה"?. "מה? מה? איזו תאונה?", ענתה סוויפט במבט המום.
 "האם זה החתול במצב הרגיל, או שהוא פגוע ולא ניתן לריפוי", המשיך הקומיקאי הותיק להתלוצץ, ושפך מצחוק את הקהל. "זה החתול הכי מוזר שראיתי בחיי". נורטון מיד הראה תמונה של אשתו של קליז מחזיקה בחתול הענק שלהם וסוויפט ההמומה הגיבה: "זו מפלצת!".

טיילור סוויפט מרגשת בביצוע חי ל-"Riptide"

בין הצחוקים אסור לשכוח שסוויפט היא גם זמרת מבצעת מוצלחת. האבום החדש שלה "1989" שבפעם הראשונה יוקדש כולו לפופ, ייצא רשמית ב-27 באוקטובר. בינתיים היא מבצעת קאבר באותה הרוח, ל-"Riptide" של ואנס ג'וי.

הביצוע הוקלט וצולם באולפן "רדיו 1" של הבי.בי.סי בלונדון, תוך כדי מסע יחסי הציבור שסוופט עושה בימים אלה (וכולל גם את האירוח בתוכנית של בי.בי.סי אמריקה מהאייטם הקודם).

סוויפט מכניסה לשיר את הרגשות המזוהים איתה - הרומנטיקה והעצב המוכרים שלה, מבלדות הלב השבור והאוהב-דואב שביצעה בעבר. המילים של הפזמון אומרות: “I love you when you’re singing that song / and I got a lump in my throat ’cause / you’re gonna sing the words wrong". במקרה שלה זה לא נכון, היא יודעת את המילים, ושרה אותן יפה מאוד.