מריה קארי היא אחת הזמרות המצליחות בכל הזמנים. היא מכרה למעלה מ-150 מיליון עותקים מאלבומיה השונים, שברה שיאים עם עשרות להיטי הענק שהוציאה והפכה להשראה עבור דורות רבים של אמנים. במהלך הקריירה המפוארת שלה, הכוכבת התמודדה עם ביקורות רבים שהגיעו בעקבות התנהגותה השנויה במחלוקת.

בראיון שפורסם השבוע במגזין "פיפל", מריה קארי חשפה שבמשך שנים היא מתמודדות עם בעיות נפשיות. הזמרת סיפרה שאובחנה כסובלת מהפרעה דו-קוטבית עוד בשנת 2001, כשפונתה לבית החולים בעקבות התמוטטות פיזית ונפשית שחוותה. במקום לקבל טיפול, היא בחרה להתכחש למצבה ולשמור עליו בסוד.

במשך כמעט שני עשורים היא חששה שהדבר יתגלה ובמקביל סבלה בין היתר מהתקפי עצבים קיצוניים, דיכאונות, בעיות שינה והתמכרות לעבודה. מריה סיפרה: "עד לא מזמן חייתי בהכחשה ובבידוד. פחדתי שהסוד ייחשף. אני כבר לא יכולה לשאת את המטען הכבד הזה. לא היה לי כוח לעשות דברים והרגשתי בודדה ועצובה. לאחרונה פניתי לקבלת עזרה, הצבתי מסביבי אנשים עם אנרגיות חיוביות וחזרתי לעשות את מה שאני אוהבת - לכתוב ולהקליט מוזיקה", היא הוסיפה, "אני מרגישה בנוח עכשיו לדבר על ההתמודדות שלי. מקווה שנגיע למקום בו הסטיגמה לא תפריע לאנשים שסובלים מבעיות ומרגישים לבד".