אין תמונה
הכי סקסית בעולם? בריטני ספירס

מומחים לאופנה טוענים שבריטני ספירס חזרה להתלבש כמו "ווייט טראש" והשמועות על כך שהיא עומדת לעוף מ"אקס פאקטור" מתגברות, אבל מסתבר שלמעריציה של הזמרת וחובבי הפופ זה לא כל כך משנה.

מגזין ה"בילבורד", המגזין החשוב בתעשיית המוזיקה באמריקה, ערך סקר בשאלה הרת הגורל מי הא הזמרת הסקסית בעולם ומי הוא הזמר הסקסי בעולם המוזיקה.

קוראי המגזין הצביעו בהמוניהם לסקר והתוצאות מפתיעות אפילו יותר מחשיפת הפטמה של מדונה וזעזוע המוח של ליידי גאגא. בריטני ספירס, היא, הצלולוטיס ולא אחרת, הגיעה למקום הראשון עם 45% מהקולות.

ג'סטין ביבר הזמר סקסי? פחחחח

אדם למברט מנשק גבר
אכן סקסי. אדם למברט מנשק את אחד מנגניו בטקס פרסי המוזיקה 2009 | צילום: Kevork Djansezian, GettyImages IL

שניה אחריה הגיעה ליידי גאגא עם 12%, וביונסה, הכוכבת שכל מגזיני העולם מכרכרים סביבה ומכנים אותה "האישה המושלמת" (שירדה 27 ק"ג) הגיעה רק למקום השלישי עם 8% מהקולות. ואנחנו שואלים - איפה ריהאנה? לאמריקאים אין עיניים בראש?

ומי נבחר לזמר הסקסי בעולם על ידי קוראי ה"בילבורד"? אנריקה איגלסיאס? לא. כריס מרטין מ"קולדפליי"? נופ. אדם לוין מ"מארון 5? אל תצחיקו. ג'סטין ביבר? פחחח.

גם הזוכה בקטגוריה הגברית הפתיע, כשאדם למברט הוכתר עם 26%, כשהוא גובר על אדם לוין, סולן "מארון 5", שקיבל 12% מהקולות. ג'סטין ביבר הסתפק ב-10% בלבד. טוב, שקודם יוכיח שהוא גבר.

>> הצביעו למצעד השבועי של mako - אתם קובעים מה יהיו הלהיטים

>> תוצאות המצעד השבועי - 30 הגדולים