מאז שטיקטוק נכנסה לחיינו, לפעמים קורים דברים סופר מוזרים. למשל, העובדה שהשיר של ליידי גאגא, Bloody Mary, מתפוצץ בחודש האחרון באפליקצייה ובספוטיפיי בזכות סצנת ריקוד אחת מהלהיט התורן של נטפליקס, וונסדיי. למה מוזר? כי השיר בכלל לא מופיע בסצנה הוויראלית. 

בקצרה, באחת מהסצנות בסדרה, וונסדיי, בת למשפחת אדאמס, רוקדת בנשף כלשהו, וכיאה למשפחתה, גם הצעדים שלה די קריפיים. הטיקטוקרית n0gitsxnes, בחכמה רבה, חיברה את סצנת הריקוד לשיר של גאגא בגלל שהפזמון התאים לתנועות: "I'm gonna dance, dance, dance, With my hands, hands, hands above my head" והעלתה את זה לטיקטוק ב-23 בנובמבר. היום הסרטון שלה עומד על לא פחות מ-93 מיליון צפיות ויותר מ-1.2 מיליון סרטונים בפלטפורמה.

@n0gitsxnes she looked so good #fyp #wednesday #jennaortega #wednesdayaddams #viral #xyzbca ♬ original sound - heyy

ההצלחה של השיר שיצא ב-2011 לא נשארה רק בטיקטוק. ביוטיוב יש כבר למעלה משלוש גרסאות שונות לרמיקס של הטיקטוק וביחד יש להן יותר מ8 מיליון צפיות. לפני כשבועיים הוא אפילו שבר את שיא האזנות של השיר - מאז שיצא ב-2011 עם 450 האזנות ביום בספוטיפיי. אנשיה של גאגא הגדילו לעשות ואם תנגנו את השיר בספוטיפיי, ברקע מוצגת סצנת הריקוד מהסדרה, שכאמור, במקור עם שיר אחר לגמרי, 'Goo Goo Muck של הקראמס.

@ladygaga BLOODY WEDNESDAY #fyp ♬ original sound - heyy
 

אז רגע לפני שהטרנד כבר נשחק לחלוטין פתאום הוא קיבל בוסט חדש: ליידי גאגא עצמה לקחה חלק בטרנד והעלתה את עצמה רוקדת את הצעדים של וונסדי. הסרטון שלה גרף 7.5 מיליון צפיות תוך שלושה ימים. אגב, את תנועות הריקוד, ג'נה אורטגה, כוכבת הסדרה הודתה שהיא אלתרה את התנועות יומיים לפני הצילום. חתיכת אלתור.