שון קינגסטון (צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL)
חוזר בגדול. שון קינגסטון | צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL

שון קינגסטון, הראפר הגדול בן ה-21 עבר במאי האחרון תאונה במיאמי שהותירה אותו עם ידיים שבורות וכאבים עזים בחזה. אחרי שעבר סדרת בדיקות, הוא הובהל לחדר הניתוחים שם עבר ניתוח לב פתוח, כך מסתבר. רק שבוע לאחר התאונה חזר לנשום וללכת בכוחות עצמו. היום, אמו מודה שהיא אוסרת עליו לחזור לתחביב הכי גדול שלו, הג'טסקי שבגללו נפצע.

עם או בלי הג'ט-סקי, קינגסטון טוען שהוא מרגיש "100%" אחרי החוויה הקרובה למוות שעבר. מספיק כשיר כדי לנסוע ללוס אנג'לס שם יעבוד על אלבומו השלישי שהסינגל הראשון מתוכו ייצא בדצמבר. כדי להרגיע את מעריציו אמר: "אני מרגיש 100%. הייתי בקרשים למשך תקופה בתוך הבית מהלכה עלו לי הרבה  רעיונות. אני מרגיש בוגר יותר עכשיו והאלבום יהיה מדהים".

אתמול ביקר את קינגסטון במיאמי חברו הטוב ג'סטין ביבר. הזמר המחלים התרגש מאוד ואמר: "זה אחי הקטן, הוא פשוט חבר נאמן. אחרי שהייתי במצב של חיים או מוות, יצאתי מבית החולים ושמעתי שג'סטין לא הפסיק להתקשר לאמי מתוך דאגה, הבנתי איזה חבר מדהים הוא, איש מדהים שנכנס ללבי".

ג'סטין ביבר מופיע באמריקה    (צילום: Bryan Bedder, GettyImages IL)
שון קינגסטון וג'סטין ביבר בהופעה | צילום: Bryan Bedder, GettyImages IL

מוזיקאים לטיניים ופול סיימון מתכוונים לתבוע את מארגני ה"גראמי"

אין תמונה
התביעה בדרך. קרלוס סנטנה

אמנים לטיניים כועסים על מארגני טקס ה"גראמי" - פרסי האקדמיה האמריקנית למוזיקה, ומאיימים בתביעה. המוזיקאים מתוסכלים מהעובדה שמפיקי האירוע, שיתקיים ב-12 בפברואר 2012, החליטו לקצץ במספר הקטגוריות הלטיניות השנה.

מההפקה של הטקס המסורתי נמסר כי הוחלט לצמצם השנה את מספר הפרסים שיחולקו מ-109 ל-78 פרסים בלבד. בין הנפגעים חשוב לציין את אמני הג'אז הלטיני, שבמקום שמונה פרסים כרגיל, השנה יוקדשו להם רק ארבעה.

ברשימת היוצרים שתובעים כעת את "האקדמיה האמריקאית הלאומית לאומנות ומדעים", ניתן למצוא את קרלוס סנטנה שתיאר את המהלך כ"חוסר אחריות". ואפילו פול סיימון כועס: "זה נזק להמון מוזיקאים מוכשרים". האקדמיה בתגובה מזלזלת בתביעה ומתייחסת אליה כ"טיפשית" ואפילו טוענת ש"תדלג מעליה בקלות".

קייטי פרי תנסה לשבור את שיא הסינגלים של מייקל ג'קסון

אין תמונה
תנסה לשבור את השיא של מייקל ג'קסון. קייטי פרי

מסתמן ש""Last Friday Night (T.G.I.F", הסינגל החמישי של קייטי פרי מהאלבום המצליח "Teenage dream", יכבוש את המקום הראשון בארה"ב במצעד ה"בילבורד". אם יעשה זאת יהיו לפרי סך הכל חמישה שירים מאותו אלבום שהגיעו למקום הראשון באמריקה, אחרי שהסינגלים "California Gurls", "Teenage Dream" ו-"Firework",  "E.T" כבר עשו זאת.

בכך תשווה קייטי פרי את השיא של מייקל ג'קסון מ-1987 - חמישה סינגלים שמגיעים למקום הראשון באמריקה באותה השנה. את השיא של ג'קסון יצרו חמישה סינגלים מתוך אלבומו "Bad", שהגיעו למקום הראשון לפני 24 שנים.

כדי לשבור את השיא של ג'קסון תנסה קייטי פרי לדחוף בהמשך את השיר "Peacock" כסינגל שישי מהאלבום, שיצא כבר לפני שנה, מכר 192,000 עותקים בשבוע הראשון ובסה"כ כמיליון וחצי עותקים עד היום בארה"ב בלבד.

כזכור, מועמדת קייטי פרי ל-9 פרסים בטקס פרסי הקליפים של אמ.טי.וי שיערך בהמשך החודש.