לפני קצת יותר מ-20 שנה שחררה ג'ניפר לופז את אלבום האולפן השני שלה שזכה לשם J.Lo, ומאז עברו לא מעט מים בנהר הלהיטים של הכוכבת הלטינית והכינוי האיקוני הפך למזוהה איתה אפילו יותר מהשם הראשון שלה. עכשיו, אחרי יותר מדי שנים, הכוכבת מהבלוק חשפה לראשונה מי העניק לה את הכינוי שהפך כבר לשמה הרשמי.

היום זה אולי ישמע לכם מוזר, אבל מתברר שבתחילת המילניום הלחמת השם הפרטי לשם המשפחה היה נחשב למהלך מהפכני של ממש, ואין ספק שג'יי לו הייתה אחת החלוצות בתחום. "הבי די (הראפר דוואייט מאיירס שהלך לעולמו בשנת 2011) היה מגיע לאולפן ההקלטות בתקופה של האלבום הראשון שלי והיה קורה לי ג'ני לו, ג'ניפר לו וג'יי לו", סיפרה הזמרת. "כשעבדתי על האלבום השני שלי ב-2001 החלטתי לקרוא לו ג'יי לו, ואני מאמינה שזה מה שגרם לשם לתפוס ממש".

כמובן שזה לא קרה רק בזכות השם, ואותו אלבום של ג'יי לו היה זה שהפך לאחראי יותר מכל  לפריצה הגדולה שלה והפיכתה לאייקון בתרבות הפופ, ובין הלהיטים באותו אלבום אפשר למצוא את "Love Don't Cost a Thing", "Play" ו"Ain't It Funny".

אגב, מיד לאחר יציאתו האלבום נכנס ישירות למקום הראשון במצעד הבילבורד 200 ומשם הדרך להצלחה העולמית של הזמרת הייתה רק עניין של זמן - ומדהים לראות אותה עדיין בטופ, גם 20 שנה אחרי שזכתה לכינוי שהפך אותה לכוכבת הלטינית הגדולה בעולם.

View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)