במהלך העשור האחרון הפך אד שירן לאחד מכוכבי הפופ המצליחים בעולם. הזמר הבריטי מכר יותר מ-150 מיליון עותקים מאלבומיו וכבש את המצעדים פעם אחר פעם עם להיטיו, ובנוסף הוא שיתף פעולה עם אמנים מהשורה הכי ראשונה כמו ביונסה, טיילור סוויפט, ג'סטין ביבר, ברונו מארס ואחרים.

מתברר שהדרך של שירן לפסגה לא הייתה פשוטה כל כך, והמנהל שלו בתשע השנים האחרונות, סטיוארט קאמפ, סיפר לאחרונה לעיתון ׳הסאן׳ שמנהליו הקודמים של הזמר ויתרו עליו כי חשבו שהוא לעולם לא יצליח, ובין היתר הם טענו שהקהל לא יקבל אותו בגלל צבע שיערו.

"ההנהלה הקודמת שלו ביטלה את החוזה מולו בלי להסס בכלל. הם פשוט לא האמינו בו", סיפר סטיוארט במהלך הראיון, "הם אמרו שהוא לא יגיע לשום מקום, ולפני שהם התייאשו ממנו לגמרי הם דרשו ממנו להפסיק להשתמש בלופר, לצבוע את השיער לשחור ולא לעשות ראפ".

בהמשך הראיון סיפר סטיוארט על פסק הזמן שבחר לקחת שירן בעקבות הלידה של בתו הבכורה באוגוסט האחרון, וציין שלמרות ההתרחקות המסוימת מהמעריצים, הזמר עדיין עובד באולפן ההקלטות על מוזיקה חדשה, ולדבריו, הזמר אדום השיער כבר נמצא בשלבים האחרונים בעבודות על אלבומו הבא שככל הנראה ייצא בעוד כשנה.