בסוף השבוע האחרון אדל חגגה את יום הולדתה ה-31 וסיכמה שנה לא קלה מבחינה אישית. הזמרת נפרדה לאחרונה מבעלה, סיימון קונקי, ולפי דיווחים כבר הספיקה לסיים את הליך הגירושים לפני שהשניים הכריזו באופן רשמי על הפרידה.

לכבוד יום הולדתה, אדל העלתה פוסט מיוחד, בו סיפרה על הקשיים איתם התמודדה בחודשים האחרונים. מדובר בהתבטאות נדירה מצד הכוכבת, שבמשך חודשים ניסתה להתרחק מכלי התקשורת ולהימנע מלחשוף פרטים על חייה האישיים. באותו פוסט אדל כתבה בין היתר: "היה מאוד קשה, אבל השתלטתי על זה והתגברתי על הכל. לא משנה כמה זמן אנחנו כאן, החיים יכולים להיות עמוסים ומסובכים מדי פעם".

View this post on Instagram

This is 31...thank fucking god 30 tried me so hard but I’m owning it and trying my hardest to lean in to it all. No matter how long we’re here for life is constant and complicated at times. I’ve changed drastically in the last couple years and I’m still changing and that’s okay. 31 is going to be a big ol’ year and I’m going to spend it all on myself. For the first time in a decade I’m ready to feel the world around me and look up for once. Be kind to yourself people we’re only human, go slow, put your phone down and laugh out loud at every opportunity. Learning to REALLY truly love yourself is it, and I’ve only just realized that that is more than enough. I’ll learn to love you lot eventually Bunch of fucking savages, 30 will be a drum n bass record to spite you. Chin up eh

A post shared by Adele (@adele) on

"השתנתי באופן דרסטי במהלך השנים האחרונות ואני עדיין משתנה, וזה בסדר", היא המשיכה, "31 הולכת להיות שנה גדולה ואני הולכת לנצל את כולה עבור עצמי. בפעם הראשונה מזה עשור אני מוכנה להרגיש את העולם מסביבי ולהסתכל למעלה". את הפוסט היא סיימה עם רמיזה על האלבום החדש שלה, שצפוי לצאת לקראת סוף השנה. "'30' יהיה אלבום של תופים ובאס כדי לעורר אתכם".