בסוף השבוע האחרון שיחרר הראפר 21 סאווג' את שיתוף הפעולה שלו עם דרייק, "Mr. Right Now”, ובשיר החדש חשף דרייק את מערכת היחסים הקצרה שניהל לפני יותר מעשור עם הזמרת סיזה, ועשה זאת דרך השורה "יצאתי לדייט עם סיזה ב-08".

לפי השורה המדוברת, שני הכוכבים יצאו כשסיזה הייתה רק בת 17, עניין שגרר מתקפה אכזרית על דרייק ברשתות החברתיות, ובניסיון להרגיע את הרוחות, סיזה נחלצה לעזרתו של הראפר והסבירה מה באמת קרה ביניהם.

בפוסט ששיתפה דרך עמוד הטוויטר שלה, כתבה הזמרת בין היתר: “אז האמת היא שזה בעצם היה ב-2009. במקרה הזה, לא היה להם חשוב לדייק בשנה. אני חושבת (שדרייק) רצה ליצור חרוז. כל מי שבאמת מכיר אותי והיה בסביבה שלי באותה תקופה יכול לאשר את זה. רק אהבה ושלום".

"לא רציתי שאנשים יחשבו על יחסים מתחת לגיל ההסכמה או שמשהו קריפי קרה", כתבה סיזה בפוסט נוסף, "זה היה תמים לחלוטין, וקרה לפני הרבה מאוד זמן".

וכך, למרות שהיא מנסה להראות שהקשר החברי ביניהם לא נפגע, מעריצים של סיזה הצביעו על כך שהזמרת הסירה את דרייק מרשימת העוקבים שלה זמן קצר לאחר שהשיר שלו יצא, ובעידן של היום כולנו מבינים היטב מה זה בדיוק אומר להסיר עוקב.