העולם עוד לא התאושש ממותו הטראגי והכואב של ארון קרטר, אחיו הצעיר של ניק קרטר חבר "הבקסריט בויז", ובין האמנים וכוכבים רבים שהספידו אותו ברשתות, הייתה גם ארוסתו של קרטר ואם בנו, מלאני מרטין, שמסרה הצהרה כואבת ומרגשת לפיפל על מותו של בן זוגה לשעבר.

"הלב שלי שבור לחלוטין לאור פטירתו של הארוס שלי ארון", פתחה. "ידעתי שהוא סובל וניסיתי לעשות הכל כדי לעזור לו. הייתה לו אישיות מאוד עצמאית וחזקה, ולא יכולתי לעזור לו בדרך בה הרגשתי שהוא צריך. אני רק מייחלת לכך שהיו לי יותר אנשים איתי שיכלו לעזור לו. מעתה והלאה אגדל את הילד שלנו כאם יחידנית, וזה היום הכי נורא בחיים שלי. אבל אני חייבת להישאר חזקה למען הבן שלנו".

מרטין וקרטר אישרו את האירוסין שלהם ב-2020 והביאו לעולם את בנם הבכור פרינס לפני שנה, לאחר שניסו להיכנס להיריון ומרטין עברה הפלה. מערכת היחסים שלהם ידעה עליות ומורדות רבות כשבאותה שנה בה גם הודיעו על אירוסין וגם ניסו להביא ילד לעולם, קרטר התלונן על אלימות מצד מרטין והתלונן שהיא תקפה אותו. לאחר שמרטין נלקחה למעצר הוא צייץ שמדובר במקרה "כל כך עצוב. אני מקווה שהיא תקבל את העזרה שהיא זקוקה לה. לאף אחד לא מגיע אישה מתעללת או גבר (מתעלל). היא ממש חנקה אותי. אני הרוס".

כאמור בשבת האחרונה ארון קרטר הלך לעולמו כשנמצא ללא הכרה באמבטיה מלאה מים בביתו. אחיו ניק קרטר שלא היה איתו בקשר בשנים האחרונות, המשיך במסע ההופעות של הבקסטריט בויז כרגיל, אבל בהופעה שהתקיימה כיום לאחר מותו של אחיו התפרק על הבמה

קווין ריצ'רדסון אמר על במת ההופעה שנערכה בלונדון כי "אחיו הקטן של ניק, ארון קרטר הלך לעולמו אתמול בגיל 43 הוא היה חלק מהמשפחה שלנו ואנחנו מודים לכם על כל האהבה, האיחולים והתמיכה". לאחר מותו ניק ספד לאחיו ברשתות החברתיות. "הלב שלי שבור. למרות שמערכת היחסים שלי ושל אחי הייתה מורכבת, האהבה שלי אליו מעולם לא דהתה"' שיתף.

"תמיד הייתה לי את התקווה שהוא איכשהו, ביום אחד, ירצה ללכת בדרך בריאה ולבסוף ימצא את העזרה שהוא היה זקוק לה בנואשות. לפעמים אנחנו רוצים להאשים מישהו או משהו כשאנחנו חווים אובדן, אבל האמת היא שההתמכרות והמחלה הנפשית היא הנבל האמיתי כאן. "אני לנצח אתגעגע לאחי, יותר משמישהו אי פעם יבין. אני אוהב אותך צ׳יז, עכשיו אתה יכול סוף סוף לקבל את השקט שמעולם לא הצלחת למצוא כאן בעולם הזה. אני אוהב אותך אחי הקטן".