במהלך סוף השבוע האחרון אדל התייצבה בשני אירועים גדולים. האחד הוא יום הולדתו של חברה הטוב דרייק והשני הוא החתונה של השחקנית ג'ניפר לורנס, שנישאה לקוק מרוני, בן הזוג שלה בשנה וחצי האחרונות, בטקס עמוס בכוכבים.

לפי תמונות של אדל משני האירועים שהופצו ברשת נראה שהיא עברה בשבועות האחרונים שינוי דרמטי. אותם צילומים מציגים את הזמרת בת ה-31 בגזרה דקיקה במיוחד. בראיונות שהעניקה בעבר אדל סיפרה על התנודות במשקל ועל הדיאטות השונות שניסתה בחייה. לאחרונה היא החלה להתאמן עם מאמן הכושר דלטון וונג, שבין היתר מאמן גם את ג'ניפר לורנס.

View this post on Instagram

@adele ดูผอมสวยหลังจากที่หย่าร้างกับสามี โดยเธอเลือกสวมชุดเปิดไหล่กำมะหยี่สีดำไปร่วมงานวันเกิดของ #drake นี่แหละคือนิยามของคำว่า "revenge body" #bazaarthailand #bazaarthreports #adele

A post shared by Harper's BAZAAR Thailand (@bazaarthailand) on

 

View this post on Instagram

@adele’s change in 10 years What kind of look do you prefer? Write in the comments below Follow @adelehero for more! #adele #change #years #adeleadkins #10years

A post shared by AdeleHero (@adelehero) on

השינוי החיצוני מגיע במקביל להתחזקות השמועות סביב הקאמבק המוזיקלי של אדל, אותו היא ככל הנראה תיפתח בשבועות הקרובים עם סינגל ראשון מתוך אלבומה הרביעי. האלבום צפוי לכלול שירים שעוסקים בגירושים מבן זוגה לשעבר סיימון קונקי, איתו הביאה לעולם את בנה היחיד בתחילת העשור.