ג'ון בון ג'ובי, סטפני רוז, דורותי רוז הארלי (צילום: Larry Busacca, GettyImages IL)
בון ג'ובי עם אשתו ובתו | צילום: Larry Busacca, GettyImages IL

להקת הרוק בון ג'ובי הכריזה על סיבוב הופעות עולמי חדש לשנת 2013 שייקרה "בגלל שאנחנו יכולים". ישראל עדיין לא נמצאת בתוכניות של חברי הלהקה, אבל מי שכן עלה על הפרק היא סטפני רוז בון ג'ובי, בתו בת ה-19 של סולן ומנהיג הלהקה ג'ון בון ג'ובי, שנעצרה לאחרונה בחשד לצריכת הירואין בקולג' בו היא לומדת.

ג'ון בון ג'ובי נאלץ להתייחס לפרשה של ביתו וכינה אותה "טרגדיה". את תמיכת המשפחה בבת שסרחה הוא מגדיר "מדהימה". בראיון לרשת "פוקס" אמר הרוקר הותיק: "זה אנושי. הטרגדיה הזו היא משהו שהייתי צריך להתמודד איתו, גם כם זה, אז אנחנו נעבור אותה".

"האיחולים החמים שקיבלה המשפחה שלי מאנשים אחרים היו מדהימים ומאוד חיזקו אותו", הוסיף בון ג'ובי. "אז אנחנו בסדר".

סטפני רוז בון ג'ובי, בתו הגדולה של ג'ון בון ג'ובי מתוך ארבעת הילדים שהולידה אשתו דורות'י הארלי, נעצרה ואושפזה בשבוע שעבר אחרי שנמצאה בחדרה שבקולג' "המילטון" במדינת ניו יורק  כשהיא סובלת ממנת יתר של הסם הקשה הירואין. היא הואשמה בהמשך "רק" באחזקת סמים בכמות קטנה.

בנוסף לסיבוה ההופעות החדש מקדם בימים אלה בון ג'ובי את הסרט "Stand Up Guys" עם כריסטופר ווקן ואלן ארקין, סרט עבורו יצר שירי מקוריים. "מה שאני עושה למחייתי נראה זוהר ונוצץ", אמר הזמר והמוזיקאי, "אבל אם אתה א לוקח את זה כל כך ברצינות, זו דרך מצוינת להתפרנס, ואז החיים נמשכים, ודברים קורים".

>> החדשים של ריהאנה וקנייה ווסט, בריטני וויל איי אמ, פיטבול וג'יי לו