רובי וויליאמס התנצל לאחרונה על בדיחה ישנה לפיה הוא שכב עם 4 מתוך 5 חברות הספייס גירלז, והוא אמר שהוא יפסיק להעלות את העניין הזה. בדיוק כשחשבנו שלא נשמע יותר על הסיפור, הגיעה הספייס גירל מל בי והביאה זווית חדשה. מל בי ('סקארי ספייס', להזכירכם) התארחה בתוכנית רדיו אוסטרלית (היא שופטת בגרסה האוסטרלית של האקס פקטור), ודיברה על האמירות של וויליאמס.

"למעשה הוא התנצל בפניי בפומבי על כל הבלאגן הזה", היא אמרה, "הוא אמר שהוא היה עם כל בנות הספייס גירלז. היה מת! אני הייתי זו שהוא אף פעם לא היה איתה. הוא ידיד שלי… איכס! הוא היה עם חברות שלי - אני לא רוצה גבר יד שנייה". האמת שרובי לא אמר שהוא היה עם כולן, אלא עם כולן חוץ מאחת, אז בעצם מל בי אישרה שהוא דיבר אמת.

רובי אמר בעבר: "סיפרתי בדיחה לפני הרבה זמן והיא סוג של יצאה משליטה. "באחד מסיבובי ההופעות שלי, הצגתי את השיר 'Back for Good' בכך שאמרתי 'אני מאוד בר מזל שהייתי בטייק דאת' ועם 4 מתוך 5 הספייס גירלז'. זו הייתה הקדמה שלי לשיר וזו הייתה בדיחה והבדיחה הלכה רחוק מדיי. הייתי רוצה להתנצל בפני כל הספייס גירלז והבעלים שלהן והבני זוג שלהן. אני יודע שגם בני הזוג שלהן לא היו יותר מדיי שמחים עם הבדיחה הזו".

כך או כך, דבר אחד בטוח - מל בי אף פעם לא הייתה עם רובי וויליאמס. מה שכן, היא הולכת להתאחד עם חלק מהספייס גירלז, בערך. מדובר בהופעה לכבוד יום הולדת ה-20 ללהקת הבנות הנוסטלגית והאהובה, אבל ישתתפו בה רק מל בי, אמה, וג'רי. לא ברורה למה ויקטוריה בקהאם ומל סי לא זרמו, ומה בדיוק יהיה באיחוד. נחכה בסבלנות.