הראפר דרייק הוסיף השבוע פריט חדש לאוסף התכשיטים המפואר שלו, ונראה שהפעם המהלך הצליח לבלבל רבים מהמעריצים. בסרטון ששיתף מוקדם יותר השבוע דרך האינסטגרם, הראפר הציג בפני המצלמה שרשרת עם צלב גדול ומשובץ יהלומים.

מה שגרם לבלבול הוא העובדה שדרייק מוכר כאחד הראפרים הבודדים ממוצא יהודי אשכנזי. אמו סנדרה גידלה אותו בטורנטו שבקנדה והקפידה על מנהגי הדת בביתה. למרות זאת, בקטע הווידאו שהעלה לרשת, דרייק הודה לחברה שעיצבה עבורו את התכשיט (Jacob & Co) וסיפר שתמיד חלם על "שרשרת צלב נוצצת".

במספר ראיונות שקיים בעבר, דרייק הגדיר את עצמו כיהודי. בקליפ שצילם בשנת 2012 עבור הלהיט שלו "HYFR", הוא הזמין אמנים מובילים מהתעשייה לבית כנסת ואפילו עלה לתורה. בנוסף, הוא חגג בגיל 31 בר מצווה בפעם השנייה בחייו. לאותו אירוע הוזמנו כוכבים כמו ליאונרדו דיקפריו, ג'יימי פוקס, טובי מגווייר, קלי רולנד וחברי הרכב ההיפ הופ מיגוס.

הסרטון החדש עורר סערה בקרב מעריציו של הראפר. בין התגובות הבולטות שהציפו את הרשת: "הוא לא יהודי?", "נראה שההיפ הופ השפיע עליו יותר מדי", "איך אתה יכול להגיד שתמיד חלמת על צלב אם חגגת בר מצווה?" ו"נראה שדרייק שינה את האמונה שלו".