המגעים לקראת האיחוד המרגש של אחת מלהקות הפופ המצליחות בהיסטוריה - הספייס גירלז מתקדמים וכעת מדווחים כי החמישייה בדרך לפגישה סודית בלונדון. מל בי, שידועה בכינויה "סקארי ספייס" נצפתה בשדה תעופה בלוס אנג'לס, כנראה בדרכה לאותה פגישה עם שאר חברותיה ללהקה; ויקטוריה בקהאם, אמה בנטון, מל סי וג'רי הורנר (לשעבר הלוואל). הפעם האחרונה שכל הספייס גירלז היו באותו חדר בהרכב מלא, הייתה לפני 6 שנים, במסיבת עיתונאים.  

למרות ההסתייגות הראשונית של ויקטוריה בקהאם, נראה שהיא החליטה לבסוף להצטרף לאיחוד, ככל הנראה כי הוא צפוי להכניס לכיסן של כל אחת מהן לא פחות מ-10מיליון ליש"ט. עם זאת, על פי הדיווחים בקהאם הסכימה להצטרף בתנאי שהיא לא תצטרך לשיר. שזה למעשה לא יהיה שינוי משמעותי מדי מתפקידה המקורי בלהקה אי שם בשנות ה-90. 

ויקטוריה בקהאם  (צילום: Splashnews)
תצטרף, אבל לא תשיר | צילום: Splashnews

מקור פנימי סיפר לThe Sun: "זה איחוד הפופ שאף אחד לא חשב שאי פעם יקרה שוב. אבל אחרי תקופה ארוכה של משא ומתן, ויקטוריה הסכימה שזהו הזמן הנכון לעבוד על פרויקטים חדשים השנה". אם כבר התחלתם להכין את הארנק לקראת הופעת איחוד, צר לנו לבאס אתכם, אבל נראה שזה לא חלק מהעסקה עליה הן חתמו. על פי הדיווחים, מדובר באיחוד שיכלול בין היתר אלבום שיהיה אוסף להיטים, הנחיית תוכנית כשרונות בטלוויזיה, פרסום מוצרים וביקור בסין. עדיין, לכל מי שגדל בניינטיז מדובר באירוע שלא כדאי לפספס ושלבטח יירשם בדפי ההיסטוריה.