אחד הדברים האחרונים שצ'סטר בנינגטון, סולן לינקין פארק, הספיק לעשות לפני מותו הטרגי היה לצלם עם שאר החברים ללהקה פרק לתכנית המצליחה "קארפול קריוקי". בשבועות שהגיעו אחרי מותו הועלו ספקות מצד הפקת התכנית לגבי שידור התכנית, אך לבסוף הוחלט שלא לגנוז את מה שצולם ולשדר את הפרק כספיישל מיוחד לזכרו. מדובר בתיעוד הטלוויזיוני האחרון שהותיר אחריו הזמר.

בחמישי האחרון (12.10) העלתה חברת אפל את הפרק בן ה-23 דקות, כשבפתיח מוצג הכיתוב: "באישור של משפחת בנינגטון וחברי ההרכב, אנחנו משתפים את הפרק הזה שמוקדש לזכרו של צ'סטר". לשלושת חברי הלהקה הוותיקים בנינגטון, מייק שינודה וג'ו האן, הצטרף הקומיקאי ומעריץ הלהקה קן ג'יונג. יחד הם ביצעו את הלהיטים "Numb" ו-"In the End", לצד קאברים לשירים כמו "Hey Ya" של אאוטקאסט ו-"Under the Bridge" של רד הוט צ'ילי פפרס.

לכל אורך הפרק אי אפשר למצוא אפילו סימן קטן לדיכאון בו היה נתון צ'סטר. הוא לוקח חלק בכל החלקים המצחיקים ואפילו מגלה הומור עצמי כשהוא צוחק על השירה שלו, שנשמעת לפעמים כמו צרחה. הוא מגלה שם כמה הוא נהנה לראות שהילדים שלו עוקבים אחרי החלומות שלהם ואפילו מצהיר שאותו יום צילומים הוא "היום הכי טוב" בחייו. למרות זאת, הצפייה בפרק קשה מאחר וידוע ששבועיים אחר כך צ'סטר נמצא ללא רוח חיים בביתו אחרי שהתאבד.