אחד האלבומים הכי מצליחים (ואולי היחידים שבאמת שווים האזנה) שיצאו עד כה ב-2020 הוא ללא ספק אלבומה השני של דואה ליפה, "Future Nostalgia", שהושק במרץ האחרון וכלל בתוכו להיטים כמו "Don't Start Now", "Physical" ו-"Break My Heart", שכבשו מצעדים בעשרות מדינות ברחבי העולם.

במהלך החודשים האחרונים הזמרת הבריטית סיפרה למעריציה שהיא לא נותנת להצלחת האלבום לעלות לה לראש, והיא כבר עובדת על פרויקט המשך שצפוי לכלול "כמה הפתעות מרגשות במיוחד", אחרי שלפני כשבועיים היא הודיעה שמדובר באלבום רמיקסים בו יופיעו גרסאות מחודשות לכל שירי האלבום.

עד כה פורסמו פרטים על שני שירים מתוך הפרויקט החדש, שעתיד לצאת ב-28 לחודש: הלהיט "Physical" יזכה לביצוע עם מארק רונסון וגוון סטפאני, והשיר "Levitating" ייצא כסינגל הראשון מתוך הפרויקט החדש, כשהפעם מדובר בגרסת רמיקס לשיר המקורי, בה דואה ליפה תשתף פעולה עם הראפרית מיסי אליוט ומלכת הפופ - מדונה.

בפוסט שהעלתה לאחרונה, ובו הכריזה באופן רשמי על הפרויקט החדש, דואה ליפה חשפה את השם הסופי שניתן לאלבום ("Club Future Nostalgia - The Remix") וציינה שצפויות להופיע בו "עוד הרבה הרבה הפתעות". מחכים או עדיין כועסים?