מיילי סיירוס התארחה אמש (שלישי) בתוכנית של ג׳ימי קימל בשיחת וידאו וסיפרה סוף סוף מה באמת עומד מאחורי התספורת שלה. חוץ מהעובדה שסיירוס אמרה שמדובר בתורשתיות של המשפחה - מתברר שבסך הכל מדובר בנסיבות התקופה ולא מתוך הערצה לאלי אוחנה.

סיירוס שיתפה שבחודש מאי האחרון אסור היה ללכת למכוני יופי והיא הייתה חייבת להסתפר, אז היא ביקשה מאמא שלה טיש סיירוס לעשות לה ״מולט מודרני״. ״כבר נהיה לי ממש פוני והשעיר התארך ממש״, סיפרה הזמרת.

״ואמא שלי אמרה, ׳טוב, אני יכולה לספר אותך אבל אני יודע לעשות רק תספורת אחת ואני עושה אותה מ-1992 לאבא שלך ולאחים שלך׳. כל מה שאמא שלי יכלה לעשות זה מולט, אז הייתה לי אפשרות אחת והזדקקתי לה״, המשיכה סיירוס והתבדחה כשאמרה לקימל שמולט זה ״סוג של הדרך הטבעית שבה השיער צומח במשפחה שלנו״.

View this post on Instagram

A post shared by Sally Hershberger (@sallyhershberger)

לפי אתר הבידור Pagesix, זו לא הפעם הראשונה שהזמרת, ששחררה החודש את אלבומה החדש ״Plastic Hearts״, נדרשית לענות על סוגיית התספורת הלא אופיינית שלה. כשהתארחה אצל הווארד סטרן היא סיפרה שאנשים רבים מתייחסים לשיער שלה כאל ״מוניטור״ לשפיות ולפיכחות שלה - היא כמובן טענה שההנחות לא תמיד מדויקות.

כאמור, לאחרונה יצא האלבום החדש של סיירוס. השירים שזכו עד כה למירב ההצלחה היו "Midnight Sky" והדואט הלוהט עם הכוכבת הבריטית דואה ליפה "Prisoner" שצבר ביוטיוב כבר כ-30 מיליון צפיות בשבועיים מאז יציאתו. בהמשך הראיון אצל ג׳ימי קימל היא הופיעה עם הלהיט, אך ללא ליפה.