הזמרת הדנית מו (MØ) מצליחה לעורר אוזניים כבר תקופה: שיתופי פעולה מוקדמים עם דיפלו, אלבום הבכורה המצוין "No Mythologies to Follow" ובו גם "Never Wanna Know" שזכה לאהדה מיוחדת בארץ, קאבר לספייס גירלז ואפילו הופעה של פעם בחיים בתל אביב. אבל מבחינה עולמית, ההצלחה האמיתית של מו התחילה רק לפני כמה שבועות, כשהשיר של מייג'ור לייזר בו היא מתארחת הפך ללהיט הגדול של הקיץ.

גם הפעם העולם התעורר מאוחר: "Lean On" יצא כבר במרץ, אבל כבש את המקום השני במצעד הבריטי רק ביוני, ואת המקום הראשון במצעד האמריקאי רק לפני חודש. מקרה קלאסי של 'עדיף מאוחר מלעולם לא'. איכשהו, בכל התקופה הזו מו הצליחה לשמור על פרופיל יחסית נמוך. דיפלו, שעומד מאחורי הפרויקט מייג'ור לייזר, כבר התקדם עם פרויקט אחר - Jack Ü שלו ושל סקרילקס. אבל כשמו תכננה את הצעד הבא שלה, היא לא היססה לקרוא לו לעזרה. וכך נולד השיר החדש שלה, "Kamikaze":

 

עוד ב-mako מוזיקה:

את הקליפ של "Lean On", שצבר עד היום מספר אסטרונומי של 646 מיליון צפיות ביוטיוב(!), מייג'ור לייזר ומו צילמו בהודו. וגם ב"Kamikaze" מו ודיפלו נשארים במחוזות המזרח הרחוק, לפחות בכל הנוגע לסימפולים. לא סביר שמו תשחזר את ההצלחה הגדולה של השיר הקודם עם השיר החדש, אבל עדיין אפשר לחלום. כי בכל זאת מדובר בשיר שלה, שמפוצץ באנרגיות, במילים ובקול הטיפוסיים והמעולים שלה. יש אפילו את ה-"היי!" האופייני אליה שכבר המון זמרות (טיילור סוויפט למשל) הספיקו לאמץ. עוד לא מאוחר להצטרף, אבל אל תפספסו את הטיל הזה שנקרא מו לפני שהוא חוצה את השמיים.