הראפר DMX (ארל סימונס) מת במפתיע בגיל 51 לפני כחודשיים. בזמן שההופעות המתוכננות של סימונס בוטלו, חלקם הפכו לערבי מחווה לשיריו הגדולים ביותר עם המעריצים. עכשיו מתברר שאחת מאותן הופעות הפכה למיוחדת מסיבה סופר לא רגילה: בתו בת ה-8 עלתה להופיע במקומו. 

כשהיא לובשת חולצה עם תמונה של אביה המנוח, סונובה הילמן ג'וניור עמדה על הבמה בבר מקומי בטקסס ושרה גרסה משלה לשיר שלו "Slippin". "תודה רבה רבה Wildcatter Saloon (שם הבר), לעולם לא אשכח את ההזדמנות הזו שנתתם לי", כתבה הילמן בפוסט שהעלתה לחשבון האינסטגרם שלה. "ההופעה הראשונה שלי, אני כל כך אסירת תודה.

היא חתמה את הפוסט בהבטחה מרגשת ש"כשאני אצליח בגדול אני אחזור. אני מבטיחה". האקט יוצא הדופן לא נעלם מעיניהם של המעריצים המושבעים של DMX, שבירכו את בתו על ההופעה הראשונה, ועל אחת כמה וכמה על הדרך שבה היא עשתה את זה. "זו הנשמה של DMX, היא הולך להשתלט על העולם, כתב אחד המעריצים.

View this post on Instagram

A post shared by Sonovah Hillman JR (@sonovah_junior)

לטובת מי שלא עקב, נספר שטכנית זו ההופעה הראשונה של בתו של הראפר, אבל היא לאחרונה כן הופיעה על במה, בהלוויה ההמונית של אביה, שם היא שרה קטע ראפ מקורי ודי גנבה את הפוקוס: "אני גדלה, אני לומדת איך להשאיר את הראש מורם. אבאל'ה שלי עדיין מחזיק לי את היד אז אני צריכה לקום".