בדיוק כפי שהבטיחה, דמי לובאטו שחררה ביום שישי האחרון את אלבומה החדש Dancing with the Devil... the Art of Starting Over, ושיר הנושא של האלבום זכה לקליפ מצמרר שבמהלכו לובאטו חוזרת ללילה הקשה ביותר בחייה בו צרכה את מנת היתר שכמעט והובילה למותה

"ליצור את הקליפ ל-'Dancing with the Devil' לא היה הדבר הכי קל שעשיתי בחיי", כתבה לובאטו בטקסט שליווה קטע קצר מהקליפ ואותו העלתה לחשבון האינסטגרם שלה. "אני יוצרת את האמנות שלי בשביל להחלים ובשביל לתת השראה לאחרים. אני פה היום ואני שמחה שגם אתם".

לטובת הקליפ, שיצא כאמור ביום שישי האחרון, הזמרת שחזרה את הרגעים של לפני ואחרי מנת היתר, כולל המראה הישן שלה עם השיער הבלונדיני והארוך, ובסדרת הדוקו המיוחדת שלה שליוותה את יציאת האלבום ועלתה לחשבון היוטיוב שלה היא דיברה רבות על החודשים הקשים והשינויים בחייה אחרי אותה מנת יתר.

View this post on Instagram

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato)

"פתחתי בקבוק יין אדום ולא עברו 30 דקות עד שקראתי למישהו שיש לו סמים עליו", סיפרה לובאטו על הלילה שכמעט והפך לאחרון בחייה. "אני מופתעת שלא איבדתי את חיי באותו לילה. מצאתי את עצמי במסיבה רצה אל הדילר הישן שלי מלפני שש שנים ובאותו לילה עשיתי סמים שלא עשיתי מעולם. יש לי המון מזל שאני חיה".

"היום זה כבר מרגיש ממש כמו התחלה חדשה. אני מרגישה שאני חופשיה מתמיד. זה מרגיש נפלא לחיות את האמת שלי ללא פחד", סיפרה לובאטו אחרי צאת הדוקו. "אני מרגישה גאה, אבל אני גם יודעת שלא תליתי את הכובע שלי עדיין. יש לי עוד המון עבודה בהמשך. אני נרגשת כי זה פותח לי דלת רוחנית וגורם לי לאמץ את הזהות שלי ולגלות את עצמי".