"שמח שאני עדיין כאן": טקאשי סיקסניין מגיב לראשונה לאחר שהותקף באכזריות. טקאשי (דניאל הרננדז) הוציא בסוף השבוע שיר חדש בספרדית עם הזמר הקובני לינייר וחשף צילומים מבית החולים לאחר אותה תקיפה במלתחות של חדר כושר בפלורידה. בנוסף לשיר והתיעוד, הראפר העלה פוסט די חשוף לשם שינוי, שלא מתריס או פרובוקטיבי כמו שעשה עד עכשיו.

"במשך שנתיים אני מסתובב בלי אבטחה", שיתף את העוקבים, "אני לא אומר שאני בעד שכולם יתנהלו ככה, אבל עכשיו אתם רואים שאף פעם לא התחבאתי מאף אחד. אם אי פעם נתקלתם בי או הגעתם אליי הביתה (בחורות, אתן יודעות מי אתן) יכולתם לספר לעולם ש'דני נוהג ברכב שלו ומסתובב לבד'. אתם יודעים כמה פעמים נתקלתם בי לבד בתחנות דלק, בסופרים, במסעדות וכו".

טקאשי המשיך את הפוסט שכולל תמונה מאותה תקיפה: "בכל מקרה, מה שקרה כאן היה שום דבר חוץ מפחדנות. אני לא כועס שזה קרה - אין חוקים 'ברחובות' אז אני לא יכול להגיד שהם לא בסדר. מן הסתם זה לא היה פייר אבל שוב, לרחובות אין חוקים. רק תארו לכם לעצמכם שלא הייתה לכם שום קשר לסיטואציה אבל הרגשתם מחויבים להתערב (מאוד מוזר). אני שמח שאני עדיין כאן, ואני רוצה לומר תודה למעריצים שלי". לסיום הוא בכל זאת עקץ את אותם אנשים שתקפו אותו בטענה שלא ידע ש"אנחנו מכבדים לקפוץ על אנשים בהפתעה".

כפי שפורסם ב-mako לפני כחודש, טקאשי סיקסניין אמור להגיע להופיעה בישראל בעוד חודש בדיוק (2 במאי) להופעה אחת בלייב פארק ראשון לציון. האירוע יהיה חגיגת היפ הופ וייקחו בו חלק הראפרים הישראלים פלד, עדן דרסו, דור 3 ושחר סאול, ובנוסף יקחו חלק גם אורי שוחט דיג'יי מושיק ודיג'יי קבוקיז. 

טקאשי השתחרר מהכלא ב-2020 אחרי שהסכים לעסקת טיעון (וניצל את העובדה שהוא אסמטי, בשביל להשלים את ארבעת החודשים שלו במעצר בית בתקופת הקורונה) והיה עסוק בלהטריל את קהילת ההיפ הופ בשנתיים האחרונות, אבל עכשיו הוא מתכנן לחזור לבמות.