ההופעה האחרונה של ליידי גאגא במיאמי כחלק מהטור CHROMATICA הייתה אמורה להיערך הלילה (בין שבת לראשון) אך לאור תנאי מזג אוויר הקשים, שכללו ברקים וגשמים עזים, ההופעה הופסקה. תחילה גאגא ירדה מהבמה, עלתה ותכננה לשיר שוב, אבל הגשם החזק עצר בעדה. 

"תודה לכל מי שהגיע לטור שלי", פתחה גאגא בדמעות את סרטון שהעלתה. "באמת שניסינו לסיים את המופע הערב במיאמי, אבל לא יכולנו. אפילו כשהגשם עצר בערך, היו ברקים שהיכו בחוזקה ברצפה ממש ממש קרוב אלינו. תמיד רציתי להיות הכלבה הרעה הזו, אבל רציתי להיות גם אחראית ואוהבת. לא יודעת מה הייתי עושה אם היה קורה משהו למישהו בקהל, או למישהו מהצוות שלי, הלהקה או הרקדנים שלי".

כשהיא מחזיקה זר פרחים שקיבלה אמרה גאגא: "לקח לי כל כך הרבה זמן לחזור למקום בו אני מרגישה בריאה ולהופיע בטוב. החלטתי לעשות את הטור הזה כי הרגשתי חזקה, אבל זו החלטה בריאה עבורי ועבורכם לעצור אותו הערב. אני אוהבת אתכם, ובעיקר שמחה שכולנו בחיים ובריאים. אני אראה אתכם מתי שאראה, אבל רק רוצה להגיד ש-CHROMATICA לא ייגמר לעולם", סיכמה והודתה למעריציה.

כשהמופע נעצר רבים מהם נשארו באולם לרקוד בגשם שרו את Rain On Me בעצמם. ובכל זאת, חלק אחר מהנוכחים בקהל, לא בדיוק שמח מהביטול המפתיע ותקף את גאגא ברשתות: "אם תביאי תאריכים חדשים למופע חדש, נשכח שזה קרה", איימה מעריצה אחת, "תודיעי על תאריכים חדשים עכשיו", תקפה אחרת, "אני אהיה בסדר וארגיש בסדר אחרי 'תנאי מזג האוויר הקשים' רק אם תודיעי על תאריכים חדשים, עקצה מעריצה אחרת. 

 

הטור האחרון של גאגא היה קצר יחסית ונמשך חודשיים בלבד. היא התחילה אותו ביולי בגרמניה, וסיימה אותו (בערך) אתמול בערב במיאמי. מקווים בשבילה שהיא תמצא את הזמן לסיים אותו באמת כמו שצריך, כי המעריצים צריכים לשמוע את Rain On Me, ולא רק להרגיש את הגשם מטפטף עליהם.