ביונסה עומדת מול תביעה משפטית סביב הקליפ שלה לשיר "Drunk In Love". על פי מסמכים משפטיים שהגיעו לידי האתר TMZ, האמן דוויין ווקר טוען שהוא בעל הזכויות לעיצוב הלוגו של חברת התקליטים של ג'ייזי, רוק-אה-פלה רקורדס, שמופיע בקליפ. על פי ווקר, ביונסה לא קיבלה אישור לפני שהשתמש בעיצוב שלו בקליפ.

ווקר אומר שהוא נשכר ליצור את הלוגו ב-1995, והתכוון לתבוע את ג'יי זי, את שותפו לעסקים לשעבר ואת יוניברסל כבר ב-2012. אז הוא דרש 7 מיליון דולר כפיצוי על תמלוגים שלא קיבל, למרות שג'יי זי ושאר הנתבעים הכחישו את ההאשמות, ואמרו שאת הלוגו עיצב בכלל ארט דיירקטור מתוך החברה שלהם. התביעה ההיא בוטלה בספטמבר האחרון עקב מחסור בראיות, ועכשיו שזה נכשל ווקר מנסה לתבוע את ביונסה. בהצלחה עם זה.

בינתיים, ביונסה משכנעת את בעלה ג'יי זי ליישר את ההדורים עם קניה ווסט בעקבות האישפוז הפסיכיאטרי אחרון של הראפר. השניים, שבמשך שנים אורוכת היו שותפים מוזיקליים וחברים קרובים, התרחקו בתקופה האחרונה. באחת מהופעותיו האחרונות קניה קרא לג'יי זי להרים אליו טלפון ואף טען שג'יי זי מעוניין להרוג אותו. על פי השמועות, השכנוע שלה עבד וג'יי זי נמצא לצידו של קניה בתקופה האחרונה והלא פשוטה שהוא עובר.