יחסית לעובדה שהיא בעסק רק כמה שנים, הקריירה המוזיקלית של איגי אזליה הספיקה לחוות הרבה תהפוכות. שיר הפריצה שלה ב-2014, "Fancy", היה להיט ענק שאי אפשר היה להתחמק ממנו, וגם "Black Widow" שבא אחריו. אבל במקביל, אזליה האוסטרלית הייתה סוג של דמות נלעגת בעולם ההיפ הופ, ועמדה במרכזם של כמה ריבים פומביים שאפילו הובילו אותה לעזוב את הרשתות החברתיות (ולחזור אליהם אחר כך, כמובן).

עוד ב-mako מוזיקה:

ההתקפות עליה הגיעו במגוון צורות, החל מהראפרית אזיליה בנקס שצחקה עליה וזלזלה במוזיקה שלה בהזדמנויות רבות בטוויטר ובראיונות שונים, ועד הראפר קיו-טיפ שניסה להעביר לה שיעור מקוצר בהיסטוריה של ההיפ-הופ באמצעות הטוויטר בתקווה "להעניק לה תובנה". עכשיו היא מתמודדת עם המבקרים שטוענים שהיא לא מכבדת את ההיסטוריה והמשמעות של המוזיקה והתרבות השחורה.

“כל כך הרבה אנשים חושבים שלא אכפת לי ממוזיקת ראפ ומהקהילה השחורה, אבל לגמרי אכפת לי מזה, עד לשד עצמותיי", היא אמרה בראיון למגזין אל קנדה. "בגלל זה הסיפור עם קיו-טיפ כל כך עיצבן אותי: למה אתה חושב שאני צריכה שיעור היסטוריה? בגלל שאם הייתי יודעת משהו על היפ הופ, לא היית מערבבת יחד פופ וראפ? או שלא הייתי עושה ראפ במבטא אמריקאי? פשוט יש לי פרספקטיבה אחרת על מוזיקת ראפ".

For our complete interview with our April cover star @thenewclassic head to ellecanada.com #ellecanadaiggy

A photo posted by ELLE Canada (@ellecanada) on


עוד היא אומרת שהיא הייתה שמחה למחוק שנת 2015 שהייתה כל כך קשה אליה, אבל היות וזה לא אפשרי, היא אמרה שהיא עשתה את הדבר הבא שאפשר לעשות - ללמוד ממנה. "אני חושבת שהשיעור הכי גדול שלמדתי זה שאנשים הולכים להגיד מה שהם רוצים להגיד", היא אמרה. "וזה ממש קשה לא להיות סופר רגישה לגבי הדעות של אנשים אחרים, במיוחד אם את מרגישה שהם טועים. אבל אני חושבת שבזבזתי המון אנרגיה בשנה האחרונה בניסיון להסביר את הצד שלי בסיפור כי חשבתי 'אם רק תוכלו להבין את הצד שלי, בטוח תסכימו איתו'. אבל יש אנשים שאף פעם לא הולכים להסכים איתך - וזה החיים".

עכשיו היא שוב מתעסקת במה שמעניין אותה באמת, המוזיקה. האלבום הבא שלה, "Digital Distortion", אמור לצאת מתישהו השנה. "לא הייתי אומרת שזה אלבום כועס. הוא עדיין קצבי וכיפי, אבל הוא קצת יותר בוגר ואישי. לא הייתי רוצה שהתגובות של אנשים יקחו ממני את הסגנון מוזיקה שלי. יש באלבום כמה "פאק יו", אבל אני רוצה שאנשים יקשיבו לזה וירגישו טוב".