מייג'ור לייזר הם כנראה אחד מההרכבים האלקטרונים המצליחים של השנים האחרונות, אבל עד הפריצה הגדולה מסתבר ששלושת הדיג'יים וולשי פייר, ג'יליונר ודיפלו חוו לא מעט קשיים בחיפוש אחר אמנים שישתפו איתם פעולה. בראיון למגזין ג'י קיו סטייל, דיפלו החליט לפתוח את דיפלו חשף היום את הרגע הקשה בו ריהאנה אמרה לו לא. "אני ממש רציתי שתשתף פעולה עם מייג'ור לייזר. היא האמנית היחידה שאני מעולם לא הצלחתי להביא".

המפיק המוזיקלי שהצליח להתברג השנה במקום השישי ברשימת הדיג'יים המרוויחים בעולם, סיפר על הניסיונות לעשות שיר עם הזמרת, כשאחד מהם היה לגרום לה לשיר את הלהיט הגדול של מייג'ור, "Lean On". על הסירוב של הזמרת סיפר: "השמעתי לה את 'Lean On' והיא אמרה שהיא לא עושה מוזיקת האוס. זה ממש ביאס אותי". אחרי רירי, השלישייה פנתה לניקי מינאז' שסירבה גם היא. לבסוף השיר הדמו הגיעה לידייה של הזמרת הדנית מו, ומשם הכל היסטוריה.

"בניסיון אחר שלי איתה, היינו באולפן הקלטות יחד עם פיוצ'ר ודה וויקנד. הראפר השמיע לה 700 שירים וזה היה ב-4 בבוקר", דיפלו מספר, "אני התעצבנתי ואמרתי שאני הולך משם אם לא נותנים לי להשמיע לה שיר אחד, וכשסוף סוף השמעתי משהו, היא אמרה לי שהוא נשמע כמו 'שיר רגאיי בשדה תעופה'. זה היה מאוד משפיל ורציתי למות באותו רגע". אחרי ההצלחה של "Lean On", דיפלו הפסיק להתחנן בפני ריהאנה. הוא קרא לסירוב שלה "ברכה בהסוואה" ואמר: "אני חושב שלפני שנתפרק היא תעשה איתנו שיר, אבל אם לא, לא ממש אכפת לי".