הסינגל החדש של ביונסה Break My Soul באמת שובר לאנשים את הנשמה, במיוחד לראפריות כמו אזיליה בנקס. קווין בי, שהתנסתה בשיר החדש במוזיקת האוס מואשמת על ידי בנקס, שגנבה ממנה לטובת סינגל הקאמבק שלה.

בנקס שיתפה ציטוט של מקורב לביונסה מהתקשורת הבריטית שעוסק בהשראה שלקחה לקחה מדיג'ייז וכותבים שחורים בתעשיית הדאנס והוסיפה: "את עושה 'סיעור מוחות' עם עוד שישה אנשים ומקשיבה לחומרים ישנים שלי. יש פה ניסיון לגנוב תשומת לב בחודש הגאווה דווקא? כשאת לא שמה על הומואים במהלך השנה?".

בהקלטות של בנקס שרצות ביממה האחרונה אפשר לשמוע אותה יוצאת נגד ביונסה: "סורי אבל זה ממש קריפי. ביונסה מנסה כבר שנים למחוק אותי מהנרטיב שאני התחלתי. כל כך פאקינג מוזר. החומרים הישנים שלי... מה את מנסה לעשות? לעטוף את המוזיקה שלי בזמן הווה ולהגיד לעולם שזה וינטג' או משהו? כאילו ששלושת הדברים האחרונים ששחררתי לא פירקו לך את התחת. את צוחקת עליי? כאילו שאין וורסטיליות במה שאני עושה".

בנקס אמרה לסיום: "את רוצה שהמוזיקה שלך תהיה מושפעת מקלואי ביילי, מבת הים הקטנה (שמשמשת כקאבר לאלבום הראשון של בנקס), אבל את לא כוללת את אזיליה בנקס. פאק, את פשוט בדיחה". את הדמיון בין השיר של ביונסה לבין מה שבנקס מדברת עליו אפשר לשמוע בשירים The Big Big Beat ונוספים מהאלבום Slay Z שיצא ב-2017.

 

הראפרית שמסתבכת כל יומיים בערך אמנם לא אהבה את הכיוון המוזיקלי החדש שביונסה הולכת אליו, אבל מי שדווקא כן מתחברת, ואפילו מאוד, היא רובין אס. ביונסה כזכור, סימפלה את הלהיט של אס שיצא בסוף הניינטיז Show Me Love. "אני עדיין בתחושת 'וואו'. המון תודה לביונסה על זה. לביונסה, לג'יי זי וכל הצוות שלהם", אמרה בשבוע שעבר הזמרת הוותיקה, "תודה לכם שנתתם לי את הפרחים שלי כשאני עדיין בחיים. לכבוד הוא לי ומתרגשת לראות מה עוד יוכל לקרות".