"הוצאתי מעל 23 מיליון דולר על הוצאות משפטיות מאז שפרצתי ב-2003, חשף 50 סנט בראיון שהעניק למנכ"ל קומקאסט בריאן רוברטס. "אז כשאתה אומר שאתה עשיר או מצליח - הכסף שלך נמחק והולך לעסקים. אתה בתוך זה, ואז היום כשאני מסתכל על זה בדיעבד, אני שואל את עצמי בדיעבד 'באמת הוצאת כל כך הרבה כסף על זה?".

דבריו של פיפטי, שלפני מספר חודשים הופיע בישראל, מגיעים לאחר שבימים האחרונים פורסמה תגובתו של הראפר לתאריך המשפט במסגרתו תבע את הרופאה הפלסטית אנג'לה קוגן והחברה שלה, MedSpa על שימוש בתמונה משותפת שהשניים עשו לפני שנתיים, כקידום לקמפיין להגדלת איבר המין שלכאורה ניתן להבין מהתמונה שפיפטי ביצע. לטענתו, הוא חשב שאנג'לה הייתה מעריצה ולכן הצטלם איתה ללא שום כוונה שהתמונה תיהפך לתוכן פרסומי. 

פיפטי סנט חושף כמה הוציא על הוצאות משפטיות (צילום: Jamie McCarthy/Getty Images)
פיפטי סנט חושף כמה הוציא על הוצאות משפטיות | צילום: Jamie McCarthy/Getty Images

מי שהגנה עליו בדרך בתביעה שלו אגב, הייתה האקסית של הראפר שטענה שהרופאה הפלסטית משקרת: "אנג'לה את משקרת. זה כל מה שאני יכולה להגיד. אם יש דבר אחד שאני יודעת שהוא נכון, זה שהוא לא היה צריך לקבל שום 'תגבור'. הוא מסודר". כשפורסם לפני ימים ספורים תאריך תחילת המשפט בין הרופאה לראפר (יולי 2023) פיפטי פרסם תמונה באינסטגרם שלו וכתב כי "כן, הז*ן שלי הוא ביג דיל. מוכן למשפט ביולי, שום תגבור לא נחוץ, המפגרים האלה הם אלה שגרמו לעצמם נזק". 

כשפיפטי תבע לראשונה את אנג'לה בחודש ספטמבר האחרון, הוא טען שבעקבות התקרית סבל מהשפלה פומבית כתוצאה מהשימוש בתמונה, שנלקחה כאמור ב-2020 בטיול של הראפר למיאמי, הוא הדגיש שהסיבה היחידה שהסכים להצטלם היה כי חשב שאנג'לה היא מעריצה, מה שהתברר כמובן כמידע שגוי.