אלה מאיתנו שעוקבים אחרי הזמרת פינק ברשתות החברתיות נתקלים מדי פעם בתמונות שלה עם שני ילדיה: ווילו בת ה-8 וג'יימסון בן השנתיים. אותם פוסטים, שמציגים את המשפחה המאושרת שהקימה הזמרת במהלך העשור האחרון, מוכיחים בכל פעם מחדש שפינק היא האמא הכי קולית בתעשיית המוזיקה.

השבוע בן זוגה של פינק, קארי הארט, העלה לעמוד האינסטגרם שלו תמונה שמתעדת את התספורת החדשה של בתם המשותפת, ווילו. כפי שניתן לראות בתמונה, מעצבת השיער קיצרה את התסרוקת של הילדה וגילחה לגמרי את ראשה בצידו השמאלי.

View this post on Instagram

Loving my punk rock daughter. Remember everyone, fly your own flag. There is no box to be put in. Its better to be your own self. Own it, and love it. And if anyone has a problem with it, tell them (politely) to move on. Cant wait to see the woman you grow up to be. I have a feeling you are gonna be strong, fierce, companionate, and caring. I’m so proud of you, willow.

A post shared by Carey Hart (@hartluck) on

לאותו פוסט קארי הוסיף הקדשה מיוחדת לווילו, בה כתב: "אני אוהב את בתי הפאנקיסטית. זכרי להניף את הדגל שלך. אין קופסה שאפשר להכניס אליה את כולם. תהיי עצמך, תקבלי את זה ותאהבי את זה. אם למישהו יש בעיה עם זה, תגידי לו (בצורה מנומסת) שיתגבר על זה. משתוקק לראות איזו אישה תהיי כשתגדלי. יש לי הרגשה שתהפכי להיות חזקה, אמיצה ומתחשבת. אני כל כך גאה בך".